Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
-1°C | 4°C
ponedeljek, 05.12.2016
0°C | 4°C
torek, 06.12.2016
-1°C | 6°C
sreda, 07.12.2016
-1°C | 4°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Zimska liga »Avto Kveder« v malem nogometu ......


ŠPORT, KRONIKA, DRUŠTVA

| |
04.03.2015      7:40
A A

Zimska liga »Avto Kveder« v malem nogometu 2014/15


Zelo pestremu dogajanju v lanskem letu na prostoru Avto Kveder d.o.o., ki jo predstavlja Marjan Kveder, še vedno prvi in edini podjetnik v obrtni coni Lukovica, se nadaljuje v že tradicionalni Zimski ligi Avto Kveder v malem nogometu 2014/15. Še vedno se najde sponzor, ki je pripravljen podeliti nagrade za ekipe. Že šesto leto je to tekmovanje pod šotorom, ki ga upravlja Rekreacijski center Urbanija (RCU), z vodjem Mišom Urbanija, ki še vedno ohranja športni duh v občini in poskrbi za dobro hrano in prijetno vzdušje. Pri vodenju in organizaciji pa sodelujejo aktivni člani Športno turističnega društva (ŠTD) Rafolče z računalniškim vodenjem pod taktirko Marka Breznika in predsednika ŠTD Blaža Jemca. Pohvaliti pa je potrebno tudi pravičnega sodnika Tomija Druškoviča.


Mladi si nabirajo moči za vsakdanje napore
Mladi si nabirajo moči za vsakdanje napore
Deli:

Letos nastopa  9 ekip: California, Antimon-Cosmos, ŠD Mlinše, TD Gradišče, ŠD Krašnja, Quercus Dob, Kaps d.o.o., Avto Kveder in Fenix Krašnja. Redni ligaški del, v katerem se je vsaka ekipa pomerila z vsemi ostalimi, je končan (lestvica je na internet strani: http://www2.arnes.si/~sspvjeme/STD_RAFOLCE/).

 

Tekmovanje se nadaljuje s končnico, v kateri se bo 1. uvrščena ekipa pomerila proti 8. uvrščeni, 2. s 7., 3. s 6. in 4. proti 5. (točen razpored je tudi na internetni strani). Prvi del končnice se bo odigral v soboto 7. 3. 2015, drugi del s polfinalnima tekmama in 4.  tekmami za končne uvrstitve od 1. do 8. mesta ter zaključkom s podelitvijo nagrad pa v soboto 28. 3. 2015.


Organizator lige ŠTD Rafolče že sedaj vabi na jubilejni 10. turnir v malem nogometu na travnatem igrišču ob brunarici v Rafolčah dne 24. 5. 2015 in se zahvaljuje vsem, ki so kakorkoli pripomogli k uspešnemu zaključku tega tekmovanja. 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 09
Izšla: 24.11.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo