Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.02.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo povečini pretežno oblačno, ponekod na Primorskem tudi megleno, le na severovzhodu bo sprva še delno jasno. V zahodni polovici države se bodo pričele pojavljati padavine, drugod bo sprva še povečini suho. Jugozahodni veter se bo potopoma polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 11 stopinj C.
8°C | 9°C
sobota, 25.02.2017
3°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-3°C | 9°C
ponedeljek, 27.02.2017
-1°C | 14°C
torek, 28.02.2017
2°C | 13°C
Opozorila
Četrtek, 23.2.2017 ob 19h
V severovzhodni Sloveniji bo zvečer in v noči na petek pihal okrepljen jugozahodnik s sunki med 70 in 90 km/h.
8°C
9°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

8. Občinsko prvenstvo v šahu v organizaciji ......


ŠPORT, KRONIKA, DRUŠTVA

| |
03.10.2016      20:02
A A

8. Občinsko prvenstvo v šahu v organizaciji ŠTD Rafolče


V okviru občinskega praznika v začetku septembra, je bilo 25. septembra 2016 s pričetkom ob 9. uri izvedeno 8. občinsko prvenstvo posameznic in posameznikov v šahu v lepo pripravljeni brunarici ŠTD Rafolče. Udeležilo se ga je 10 šahistov. Igralo se je 7 kol po švicarskem sistemu, zmagal pa je petič Janez Hribar, mojstrski kandidat.


Deli:

Turnir je otvoril predsednik ŠTD Blaž Jemec in zaželel tekmovalcem uspešne miselne boje. V imenu občine Lukovica je spregovoril nekaj spodbudnih besed občinski svetnik iz Rafolč Tomaž Andrejka. Skrbno pa je nadziral podatke preko računalniškega programa Marko Breznik.

 

Mladi in starejši šahisti so se udarili med seboj, kjer je izstopal mladi Anže Pavlič, ki je kar dva izkušena šahista prisilil k predaji. Po zelo zagrizenih dvobojih predvsem za drugo mesto, je pri posameznikih zmagal Janez Hribar s 6,5 točkami, sledila sta Marjan Dolinšek 5,5 točk in Nejc Dolinšek s 4,5 točk. Četrti je bil Mirko Čokan nato pa sta sledila še Blaž Jemec in Marko Breznik.  Pri mladih  je dobil največji pokal Anže Pavlič, kot tudi Gašper Dečman in Lenart Pavlič za drugo in tretje mesto.

 

Zahvaljujemo se občini Lukovica za denarno pomoč in ŠTD Rafolče za odlično organizacijo. Se vidimo na naslednjem občinskem prvenstvu. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 01
Izšla: 02.02.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 24 25 26 27 28 1 2 3 4 5
25.02.2017 | Turizem
Pustna povorka

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo