Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-13°C | 0°C
sobota, 19.01.2017
-10°C | 0°C
nedelja, 21.01.2017
-12°C | 2°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-13°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Humanitarna akcija Čisto veselje


NOVICE

| |
27.02.2015      7:52
A A

Humanitarna akcija Čisto veselje


Zveza prijateljev mladine s projektom Botrstvo in družba Gorenje Surovina d.o.o. si to pomlad podajamo roke. Ker bi preprosto radi pomagali!


Humanitarna akcija Čisto veselje
Humanitarna akcija Čisto veselje
Deli:

Skupaj organiziramo humanitarno akcijo zbiranja odpadnih surovin - Čisto veselje skozi katero bomo ljudi ozaveščali o pomenu ohranjanja narave in jih hkrati spodbudili, da pomagajo zagotoviti zdrav razvoj in enake možnosti otrok v stiski. Otrok s čustvenimi in vedenjskimi motnjami, zaradi katerih ne morejo uživati v obšolskih in prostočasnih dejavnosti, kot so letovanja, zimovanja in tabori, saj potrebujejo dodatnega spremljevalca. Ker gre za otroke iz socialno ogroženih družin, si njihovi starši redko lahko privoščijo že samo letovanje, kaj šele doplačilo za spremljevalca.

Na poslovnih enotah Gorenja Surovine in drugih zbirnih točkah (vsa zbirna mesta so navedena na spletni strani www.cistoveselje.si) bomo med 16. in 21. marcem 2015 zbirali jeklene odpadke, barvne kovine, papir in odpadno električno ter elektronsko opremo, zbrana sredstva pa namenili prav za počitnice otrok s čustvenimi in vedenjskimi motnjami.

Da bi nam v ta namen uspelo zbrati čim več odpadnih surovin in s tem čim več sredstev za ta, posebni namen, prosimo za pomoč tudi vas! Začetek akcije je vedno bližje - in če samo v tem času zbiramo odpadni papir, ki bi ga drugače odvrgli, poiščemo odslužene elektronske aparate ter stare konce železa v garaži, lahko z le malo truda tem otrokom omogočimo nepozabne počitnice!

Vsak posameznik, ki ga na ta način motiviramo, šteje! In vsak kilogram, ki ga prinese - ni malo, saj lahko na ta način skupaj storimo nekaj zares velikega!

Potek akcije lahko spremljate tudi na www.cistoveselje.si ter na Facebooku https://www.facebook.com/gorenje.surovina in https://www.facebook.com/botrstvo.


Za vse informacije smo vam na voljo na info@cistoveselje.si.

Pridružite se humanitarni akciji zbiranja odpadkov in omogočite otrokom s čustvenimi in vedenjskimi motnjami nepozabno letovanje!

 

Zveza prijateljev mladine
Projekt Botrstvo v Sloveniji
Anita Ogulin, sekretarka

Gorenje surovina d.o.o.
Jure Fišer, direktor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Luče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!