Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
11°C | 18°C
petek, 28.04.2017
11°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
11°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

SLAVNOSTNA PRIREDITEV OB OBČINSKEM PRAZNIKU


KULTURA

| |
03.10.2016      14:31
A A

SLAVNOSTNA PRIREDITEV OB OBČINSKEM PRAZNIKUSkupinski posnetek letošnjih dobitnikov občinskih priznanj  v družbi župana
Skupinski posnetek letošnjih dobitnikov občinskih priznanj v družbi župana
Deli:

Slavnostna prireditev ob letošnjem občinskem prazniku je potekala v telovadnici osnovne šole na Hribu v Loškem Potoku v soboto, 1. oktobra. Poleg občanov so se je udeležili tudi povabljeni gostje, med katerimi velja izpostaviti poslanca DZ RS Jožeta Tanka, župane in predstavnike sosednjih občin, direktorje javnih zavodov in podjetij, predstavnika PP Ribnica ter delegacijo veteranov OZVVS Ribnica. Slavnostni govornik na prireditvi je bil župan občine g. Ivan Benčina, ki je v svojem govoru opisal občinske investicije v letošnjem letu in predstavil tudi nekatere načrte za bodočnost.  V kulturnem programu so se pod mentorstvom Bogdane Mohar in Marije Montanič občinstvu predstavili učenci naše šole. S svojim zanimivim in prisrčnim nastopom so na najlepši možni način počastili občinski praznik in 25-letnico samostojnosti, ki jo v letošnjem letu praznuje naša država. Kot vsako leto so bila tudi letos ob zaključku slavnostnega dela podeljena občinska priznanja.  

Priznanje »LISTINA OBČINE LOŠKI POTOK« so prejeli:

-          Janez Novak za dolgoletno delo v vaško-agrarni skupnosti Retje in gasilstvu ter prispevek k uspehu le-teh,

-          Stane Modic za dolgoletno aktivno delovanje na področju društvenih in drugih dejavnosti v lokalni skupnosti in za njo,

-          Podjetje Inotherm d.o.o. iz Prigorice pri Ribnici za zaposlitve, ki jih omogoča in nudi našim občanom ter dolgoletno dejavnost na področju sponzoriranja ter humanitarne dejavnosti in za pomoč našim občanom ob različnih naravnih in drugih nesrečah (priznanje je v imenu podjetja prevzel gospod Alojz Ruparčič),

-          Gasilska zveza Loški Potok za uspešno dvajsetletno delovanje in razvoj gasilstva v občini (priznanje sta prevzela prvi predsednik GZ Ivan Marjanovič in zdajšnji predsednik Janez Novak).

Priznanje »GRB OBČINE LOŠKI POTOK« je prejela:

-          Bogdana Mohar za dolgoletno aktivno delovanje na področju izobraževanja in kulture.

Priznanje »ČASTNI OBČAN OBČINE LOŠKI POTOK« sta prejela:

-          JANEZ BAMBIČ za pomembne in trajne zasluge na področju gospodarstva in negospodarstva ter drugih dejavnosti v lokalni skupnosti in za njo (posthumno priznanje je v njegovem imenu prevzela sestra Darinka Bambič),

-          JANEZ NOVAK za pomembne in trajne zasluge na področju dejavnosti lokalne skupnosti in za njo.

Med podelitvijo priznanj sta s svojim glasbenim nastopom prireditev popestrili še Erika Debeljak z igranjem na violino in Iza Debeljak z igranjem na saksofon. Po uradnem delu pa je sledil nastop ansambla Okrogli muzikanti, ki je s svojim zanimivim in nadvse duhovitim programom dodobra nasmejal občinstvo v dvorani. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Loški Potok!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!