Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

jasno
Ponoči se bo zjasnilo. Po nižinah v notranjosti Slovenije bo nastala megla. Šibka burja na Primorskem bo ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 3, v alpskih dolinah do -4, ob morju okoli 8 stopinj C.
2°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
5°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 19°C
torek, 25.10.2016
12°C | 22°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Podelitev činov novim gasilskim častnikom


KRONIKA

| |
05.10.2011      9:52
A A

Podelitev činov novim gasilskim častnikom


V soboto 01.10.2011 je bila v sklopu dnevov zaščite in reševanja v Kopru podelitev činov gasilskim častnikom.


Razstavljeno gasilsko vazilo.
Razstavljeno gasilsko vazilo.
Deli:

Na zaključni prireditvi, ki se je začela ob 15. uri s postrojem gasilcev na pomožnem stadionu Bonifika, je sodelovalo mnogo visokih gostov z dr. Ljubico Jelušič, ministrico za obrambo RS, na čelu. Po svojem govoru je predsednik Gasilske zveze Slovenije podelil Ministrstvu za obrambo posebno plaketo za pomoč pri organizaciji 18. mladinske gasilske olimpijade v Kočevju. Ministrica je nato nagovorila prisotne in ob zaključku akcije "Defibrilatorji rešujejo življenja", skupaj z generalnim direktorjem URSZR in predsednikom ZSPG, podelila tri avtomatske defibrilatorje: PGD Moravče, PGD Idrija, GRC Jesenice.  Sledila je podelitev diplom gasilskim častnikom in višjim gasilskim častnikov, ki so opravili tečaje v zadnjem letu ter razglasitev rezultatov regijskega in nato mednarodnega gasilskega tekmovanja, podelitev pokalov in medalj. Podeljene so bile tudi nagrade, ki jih je prispevala Uprava RS za zaščito in reševanja. Motorno brizgalno je prejela enota članov A PGD Tinje. Po spustu tekmovalne zastave s strani enote PGD Tinje je tekmovanje zaključil poveljnik Gasilske zveze Slovenije. Ob koncu so ešaloni ob zvokih Pihalnega orkestra Marezige pozdravili častno tribuno in odšli s stadiona. S slednjim so bili tudi uradno zaključeni 4. dnevi zaščite in reševanja.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Loški Potok!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.10.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.