Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 01.05.2017

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno, vzhodni veter se bo polegel.
6°C | 21°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
7°C | 20°C
četrtek, 04.05.2017
7°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Z žetoni podprli loški vrtec


NOVICE

| |
18.05.2014      17:57
A A

Z žetoni podprli loški vrtec


Mercator je v mesecu aprilu v stotih izbranih trgovinah po vsej Sloveniji, med njimi tudi v trgovini na Logu, izpeljal projekt Radi delamo dobro. V okviru projekta je "najboljši sosed" ob pomoči svojih kupcev med sto zmagovalnih lokalnih društev razdelil donacijo v skupni vrednosti sto tisočakov. V loški trgovini so se zmage in donacije 1.000 evrov veselili vrtčevski otroci in vzgojiteljice.


Deli:

Zbiranje žetonov v okviru Mercatorjevega projekta Radi delamo dobro je zaključeno. Kupci v Marketu na Logu ste do konca aprila ob vsakem nakupu prejeli poseben žeton, ki ste ga lahko vrgli v eno od treh glasovalnih skrinjic in tako podprli svojega favorita. Za donacijo 1.000 evrov so se potegovali Vrtec Log - Dragomer, enota Log, ŠPD Korenjak in PD Rega Log. Skupaj je bilo oddanih nekaj več kot 9.000 žetonov, z veliko večino, kar 6.784 glasovi, pa ste kupci podprli enoto vrtca Log. Kot nam je pojasnila vzgojiteljica Nataša, bodo donacijo porabili za nakup igrala na igrišču vrtca. "Če bo dovolj denarja, načrtujemo nakup igrala, da se bomo v poletni vročini lahko skrili pred sončkom in se poigrali v prijetni senčki novega igrala." Načrte z morebitno prejeto donacijo so imeli tudi v preostalih dveh društvih. V primeru, da bi kupci podprli ŠPD Korenjak, bi društvo sredstva porabilo za ureditev okolice plezalne stene, za brezplačno in strokovno vodeno vadbo na plezalni steni za krajane in druge ljubitelje športnega plezanja, za nakup plezalne opreme za brezplačno izposojo in nakup simboličnih nagrad za dobitnike medalj na tekmovanjih za državno prvenstvo, pocenili bi tudi poletni plezalni tabor za otroke in organizirali športno-kulturno prireditev za občane, PD Rega pa bi denar namenilo za nakup opreme (dereze, čelade, vrvi) in izobraževanje kadrov (vodnike in markaciste).

Sicer pa so v loški trgovini za vsa tri izbrana lokalna društva pripravili tudi poseben sprejem, na katerem so zmagovalcu, Vrtcu Log - Dragomer, enoti Log, predali ček. V zahvalo so otroci trgovce razveselili s pesmicami, nato pa so se vsi skupaj posladkali s torto.

Poslovodja Marketa Log, Vlado Mišič, je ob tej priložnosti poudaril, da so se kupci pri zbiranju žetonov zelo potrudili, ter se zahvalil, da so projekt sprejeli za svojega. Obenem smo izvedeli, da se bo Mercator kot tradicionalni trgovec tudi v prihodnje vpenjal v lokalno okolje: "Imamo to prednost, da smo praktično v vsakem kraju, v vsaki vasi, največja prednost pa je, da tisto, kar mislimo, dejansko tudi storimo."

 

 

Vesna Lovrenčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!