Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

delno oblačno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
-2°C | 4°C
torek, 06.12.2016
-2°C | 5°C
sreda, 07.12.2016
-2°C | 4°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 5°C
petek, 09.12.2016
-3°C | 9°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
4°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Strategija razvoja je pripravljena za ......


NOVICE

| |
02.12.2015      16:12
A A

Strategija razvoja je pripravljena za obravnavo


Delovna skupina za pripravo strategije razvoja Občine Log - Dragomer je opravila svoje delo. V nadaljevanju naj bi strategijo javnosti predstavili na zboru občanov, nato naj bi šla še pred odbore, zadnjo besedo pri sprejemu pa bo imel občinski svet. Sočasno s strategijo skupina pripravlja tudi izvedbeni načrt za prihodnji dve leti, ki pa še ni dokončan.


Deli:

Po skoraj enem letu intenzivnega pripravljanja strategije razvoja Občine Log - Dragomer je dokument pripravljen za obravnavo. Delovna skupina, ki jo sestavljajo Domen Cukjati, Andrej Jerman Blažič, Vili Kosednar, Stojčo Tasec, Darijan Novak in Igor Rojec, je skupaj z zunanjo izvajalko prof. dr. Adriano Rejc Buhovac iz Centra poslovne odličnosti Ekonomske fakultete ter občani, ki so sodelovali na delavnicah, pripravila dokument, ki bo vodilo razvoja v prihodnjih letih ter bo služil kot osnova za pripravo bodočih občinskih proračunov. Kot nam je pojasnil podžupan Strgar, so skupaj s strategijo razvoja želeli pripraviti tudi izvedbeni načrt za prihodnji dve leti, a se je priprava nekoliko zavlekla. Ta dokument naj bi bil pripravljen v prvih mesecih prihodnjega leta.


V. L. 
Foto: V. L. 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!