Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
9°C | 18°C
petek, 28.04.2017
9°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
9°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Ženski balinarski turnir ob občinskem ......


ŠPORT

| |
27.06.2016      19:01
A A

Ženski balinarski turnir ob občinskem praznikuŽenska ekipa Dragomera s prejetim pokalom za drugo mesto v notranjski ligi.
Ženska ekipa Dragomera s prejetim pokalom za drugo mesto v notranjski ligi.
Deli:

Ženska sekcija Balinarskega športnega društva Dragomer je 21. aprila ob praznovanju Občine Log - Dragomer organizirala 4. mednarodni balinarski turnir. Na turnirju, ki je postal tradicionalen, je sodelovalo 12 ženskih ekip. Turnirja so se udeležile ekipe iz Slovenije in Lovrana(Hrvaška). Domačinke, balinarke iz Dragomerja so se tudi tokrat potrudile, da so se gostje v našem kraju počutile dobro. Ob odprtju je prireditev tradicionalno popestril in navdušil s svojim kulturnim programom trio Jesenovec. Seveda so najboljše štiri ekipe prejele pokale in medalje.

KONČNI VRSTNI RED: 1. Logatec, 2. Polhov Gradec, 3. Žiri, 4. Dragomer, 5. GIP Ljubljana, 6. Loška dolina, 7. Cerknica, 8. Lovran itd.

 

Srebrne v notranjski ligi

Balinarke Balinarskega športnega društva Dragomer tekmujejo na več tekmovalnih področjih. Nastopajo v zimski ligi na balinišču Šiška v Ljubljani, medobčinski ligi, kjer sodelujejo ekipe petih sosednjih občin, na raznih turnirjih in seveda v močni ženski notranjski ligi. V letošnji sezoni 2015/2016, ki je potekala dvokrožno, so igrale zelo dobro in na koncu pristale na odličnem drugem mestu. Da je to uspeh, vreden spoštovanja, govori dejstvo, da je bila ekipa iz Loške doline pred dvema letoma ekipni pokalni državni prvak, v letošnji sezoni pa je zaostala za balinarkami iz Dragomerja.

Končni vrstni red v notranjski ligi v sezoni 2015/2016: 1. TIČNICA Rakek, 38 točk, 2. DRAGOMER, 31 točk, 3. LOGATEC, 31 točk, 4. LOŠKA DOLINA, 30 točk, 5. ŽIRI, 30 točk.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!