Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
V prvem delu noči bodo še lahko nastale posamezne plohe ali nevihte, nato se bo postopno jasnilo, le na severovzhodu države bo ostalo bolj oblačno s kakšno kapljo dežja. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 14 stopinj C.
14°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.5.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Žabice navdušile na tradicionalnem Frogsmasu...


ŠPORT, KULTURA

| |
29.11.2012      21:58
A A

Žabice navdušile na tradicionalnem Frogsmasu


V veliki telovadnici Osnovne šole Log - Dragomer je na zaključku Žabje sezone nastopilo več kot 200 njihovih članov. Na zanimivem plesno-akrobatskem spektaklu so navduševali tako najmlajši člani (Mini, Cici in Maxi Žabice) kot seveda Žabice babice ter rekreativne in tekmovalne skupine.


Deli:

Na prireditvi so se Žabice poslovile od več kot uspešne sezone in pozdravile novo sezono. Sezona, ki je za Žabjo družino je bila izjemna, še posebej so bili izjemni vsi člani tekmovalnih programov, ki v tujini slišijo na ime Frogs, saj so zbrali rekordnih 61 pokalov. Žabice so  se udeleževale tekmovanj v Franciji, Nemčiji, Sloveniji, Italiji, Ameriki, Bosni in Hercegovini ter na Nizozemskem in Hrvaškem. Na državnem prvenstvu so njihovi člani tudi letos ponovno dokazali, da so najuspešnejša slovenska ekipa, izjemne so bile Žabice tudi na Nizozemskem, kjer je v njihovo čast zaigrala slovenska himna, domov pa so prinesle tudi srebrni in bronasti pokal. Eden izmed vrhuncev sezone pa sta bili seveda tudi svetovno prvenstvo reprezentanc in svetovno klubsko prvenstvo, ki sta aprila potekala na Floridi, rezultati, ki so jih dosegli pa so bili odlični.

 

Na tokratni prireditvi so obiskovalci Frogsmasa videli nastopiti vse skupine Žabic: »V veselje nam je, da se lahko na prireditvi v naši občini pokažemo kar vsi, s seboj pa pripeljemo starše, brate, sestre, dedke, babice, vnuke, prijatelje,...naši nastopi pa so priča, kako trdo smo ta leta delali. Hvala vsem, ki ste se udeležili prireditve in nas spodbujate ob vsakem koraku,« pravijo Žabice. Druženje so zaključili s sladkimi prigrizki izpod spretnih kuhalnic Žabic babic in Žabjim sejmom.

 

V.E.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!