Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Popoldne bo ob morju pretežno jasno. Drugod bo spremenljivo oblačno, nastale bodo krajevne plohe. Na Primorskem bo pihala šibka burja, drugod veter vzhodnih smeri. Temperature bodo od 11 do 16, na Primorskem do okoli 18 stopinj C.
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 21°C
torek, 02.05.2017
9°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pozdrav pomladi na balinišču


ŠPORT

| |
17.03.2017      15:17
A A

Pozdrav pomladi na baliniščuDeli:

V petek, 10. marca, na s soncem obsijan praznik “mučenikov”, smo dragomerske balinarke na balinišču BŠD Dragomer odigrale družabno in prijateljsko tekmo z ekipo Kranjci z Vrhnike. Kranjci so se vabilu balinark odzvali  v polnem številu, zato smo igrali v mešanih ekipah ženske-moški na vseh štirih igriščih. Kranjci so presenetili vsako udeleženko s prekrasno vrtnico v čast 8. marcu. Vrtnico so podarili tudi naši Jani, ki nas je prišla pozdravit na balinišče. Vsakega člana ekipe Kranjcev je Metka okrasila z mučeniško medaljo iz suhih češpelj na vrvici … No, po vseh obdarovanjih pa se je začelo zares; priprava igrišča, sestava ekip ... Tekme so potekale v zelo prijetnem vzdušju, sodnikov in centimetrov nismo potrebovali. Rezultate smo beležili, vsi udeleženci so se trudili zmagati, vendar vsem ni šlo. Nekaj nas je moralo priznati poraz, ki pa smo ga hitro pozabili, ko smo druženje preselili v toplejši prostor, kjer smo se še malo okrepčali. Tukaj se nam je tudi pridružila naša balinarka Jana in na posebno željo Kranjcev se je vabilu odzvala tudi ga. Ančka Kociper. Tudi ona je prejela v dar rdečo vrtnico in se z nami malo poveselila. Res so od sile tile Kranjci! Naj še povem, da z ekipo Kranjcev igramo v 2. medobčinski ligi in tam gre bolj zares, vendar vedno športno-korektno in prijetno. Da pa smo si zimski čas po končani ligi skrajšali, smo balinarke Dragomera skupaj s Kranjci decembra na igrišču gostilne Kranjc odigrale že drugo predbožično tekmo. Tudi takrat je bilo kljub mrazu zelo prijetno in veselo. Mislim, da smo bili na ta dan vsi enotni, da s takimi družabnimi dogodki nadaljujemo in si tako napolnimo baterije po mrzli zimi.

 

Inka
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!