Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 03.12.2016

pretežno jasno
Popoldne bo zmerno do pretežno oblačno, le na severovzhodu bo delno do pretežno jasno. Na zahodu ni izključena kakšna kaplja dežja. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 5, na Primorskem do 10 stopinj C.
-2°C | 4°C
nedelja, 04.12.2016
-2°C | 4°C
ponedeljek, 05.12.2016
-2°C | 4°C
torek, 06.12.2016
-2°C | 6°C
sreda, 07.12.2016
-2°C | 4°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
4°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Kraljev memorial v Mengšu


ŠPORT

| |
16.06.2015      16:09
A A

Kraljev memorial v Mengšu


Selekcija mlajših dečkov U-11 se je v nedeljo, 31. maja, udeležila močnega mednarodnega turnirja v Mengšu. Že tretjič zapored so nogometaši, rojeni leta 2004, osvojili 1. mesto. Na turnirju je sodelovalo enajst ekip iz Slovenije in Hrvaške.


Deli:

Tekme so potekale cel dan in naši fantje so bili iz tekme v tekmo boljši. Želja, da bi kot lani osvojili turnir in potrdili, da so dobra ekipa, jim je dajala moč, da so na koncu skupaj dvignili osvojeni pokal za 1. mesto. Dobili so še dva pokala. Pokal za najboljšega nogometaša turnirja je prejel Žiga Korošec z doseženimi 11 goli, za najboljšega vratarja pa je bil proglašen Mitja Rolih (oba igralca NK Dragomer). Čestitamo vsem našim igralcem, trenerju, vodstvu in seveda tudi staršem za bučno podporo s tribun.

Rezultati tekem naše ekipe:

  • NK DRAGOMER : NK ZARICA – 3 : 0,
  • NK MENGO 28B : NK DRAGOMER – 0 : 2,
  • NK DRAGOMER : NK DOL – 3 : 0,
  • NK DRAGOMER : NK ARNE TABOR 69 – 3 : 0,
  • NK DRAGOMER : NK RADOMLJE – 6 : 0,
  • polfinale: NK DRAGOMER : NK DOLOMITI – 3 : 0,
  • finale: NK DRAGOMER : NK RADOMLJE – 2 : 0.

NK Dragomer

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!