Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na vzhodu delno jasno, drugod pa zmerno do pretežno oblačno. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo, suho bo ob morju. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16, na vzhodu do 22 stopinj C.
10°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Občinska organizacija Demokratične stranke ......


SOSED SOSEDU

| |
23.12.2014      10:16
A A

Občinska organizacija Demokratične stranke dela Log - Dragomer


V čast mi je, da vam predstavljam Demokratično stranko dela, ki je bila ustanovljena v občinskem merilu na skupščini dne 16. 12. 2014. Skupščine sta se udeležila tudi mag. Franc Žnidaršič, predsednik stranke DSD v slovenskem prostoru, in sekretar DSD.


Deli:

Novoustanovljena stranka se bo zavzemala za svobodno besedo, poštenje, integriteto in dostojanstvo, vredno človeka; to pa lahko dosežemo le, če bodo naši predlogi glasni in jasni ter v korist kraja, občine, regije in seveda Slovenije, ljudstva mladih, starejših in najstarejših. Potem ko smo Slovenci nazadnje leta 1991 stopili skupaj in dokazali, da nočemo biti hlapci, se je po 23 letih zgodilo prav to. Če se dobro razumemo: tu so minimalni zaslužki mladih, slabe plače delavcev in vsako leto manjše pokojnine.

Dovolite nam, da smo odločno proti zlorabam, barabijam, tajkunstvu, lobijem in razgradnji naše Slovenije, kajti za zdaj je še čas, da s svojimi glasovi dosežemo, da se Slovenija uredi v pravno državo, kar ta trenutek NI. Poteka le boj za prevlado, stolčke in krajo slovenskega premoženja, saj je v tujini približno 77 milijard evrov naših tajkunov, ki so vse dobesedno razgrabili ter demolirali tako gospodarstvo kot same družbene odnose, in tako mladim in starejšim uničili življenjski mir in sožitje.

Oglejmo si le situacijo, ki se nam obeta trenutno, po novem letu: tako plače kot pokojnine bodo spet nižje za 7 %, v kar pa ne bi smeli privoliti, in naj se vlada pobriga, da bo tajkunom pobrala nezakonito pridobljeno bogastvo, prav tako pa, da jim bo zarubila premoženje, ki so si ga pridobili na nezakonit način. In končno je treba poskrbeti, da bo sodstvo delovalo v korist ljudstva, ne pa lobijev in kvazipolitikov.

Povezovalno bomo delovali v občinskem merilu in prav tako z drugimi strankami, društvi in civilnimi iniciativami, če bo to le v dobrobit občanov. Kajti tu ni prostora za razne ideologije, temveč le za razvoj občine; tu gre za vprašanja kanalizacije, vode, zraka, hrupa, obrtne cone, trgovine, ambulante, lekarne, vrtca, dnevnega varstva starejših, kulturnega prostora za druženje ter prostora za mladino, športa; gre za zaposlovanje mladih in njihovo vključevanje v družbeno sfero ter povezovanje občanov oz. krajanov Občine Log - Dragomer.

Naj vam predstavim še novoustanovljeno vodstvo stranke OO  DSD  Log - Dragomer: to smo predsednik Anton Fridl, podpredsednika Danilo Čamernik in Matjaž Dolžan, sekretarka/blagajničarka Maja Oreškovič ter člani predsedstva Andrej Rus, Boštjan Požar in Klavdij Glavač. Nadzorni odbor pa sestavljajo predsednik Ivan Čamernik, Marko Oreškovič, Franci Pajk in Matej Čamernik.

Člani stranke in simpatizerji, stopimo skupaj in se potrudimo, kolikor je v naših močeh, da bomo nekaj storili tako za Slovenijo kot naše kraje v občini, LOG, DRAGOMER in LUKOVICO.

Zavedajmo se, da vsak glas šteje; če si sam, je tako, kot bi bil volk v preriji, ki tuli, pa ga nihče ne sliši. Tu, v stranki pa imamo le možnost, da se nas sliši tako na občinski kot vseslovenski ravni.

Na koncu naj vsem občanom v imenu stranke zaželim srečno in zdravo leto 2015!

 

                                                                                             Predsednik OO DSD LOG - DRAGOMER  

                                                                                                           Anton  Fridl, l. r. 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!