Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
10°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Ob robu praznika Občine Log - Dragomer


SOSED SOSEDU

| |
17.08.2014      8:13
A A

Ob robu praznika Občine Log - Dragomer


Branko Gorjan, član OS, je ponovno zamudil priložnost, da bi bil tiho.


Deli:

V prejšnji številki NČ je objavil prispevek »Ob robu praznika Občine Log - Dragomer« in zlorabil svečani dogodek  za svoje pritlehno in neetično delovanje. Če se ne motim, se je v osmih letih prvič udeležil kakšne od tozadevnih občinskih prireditev, kar kaže na njegovo pripadnost domačemu okolju. Ob druženju po prireditvi sem od sleherne udeleženke in udeleženca prejemal voščila za praznik in pohvale za vrhunsko prireditev, pa tudi pohvale k opravljenim nalogam in izvedenim projektom. Samo Branku Gorjanu so takšne manire tuje. Želim biti spoštljiv do bralk in bralcev NČ, zato ne bom odgovarjal na njegov manipulativni način. To bi pomenilo, da sem pristal na njegovo raven, česar si nikakor ne želim.

O rezultatih dosedanje občinske uprave in občinskega sveta govorijo dejstva, govorijo uspešno izpeljani proračunski plani, o težavah in nezaključenih projektih in razlogih pa tudi vsakoletna poročila. In Branko Gorjan vse to ve, saj je 8 let občinski svetnik. Kako pa so svetniki konstruktivno delovali, je razvidno iz zapisov oz. posnetkov vsake občinske seje posebej. Kar dolge so bile, pa vendarle vas vabim, občanke in občani, da kakšno poslušate na občinski spletni strani in si o sodelovanju ogorčenega Branka Gorjana ustvarite svoje mnenje.

Mladen Sumina, župan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!