Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Nov frizerski salon na Lukovici


SOSED SOSEDU

| |
07.03.2016      11:07
A A

Nov frizerski salon na Lukovici


Februarja je na Lukovici svoja vrata odprl nov frizerski salon »Karmen«.


Deli:

Frizerka Karmen je domačinka z Lukovice, ki ima za seboj že 14 let izkušenj s tovrstnim delom, kar 11 let pa je bila zaposlena v Vrhničanom zelo znanem frizerskem salonu na Vrhniki. V svojem salonu uporablja lasno kozmetiko Schwarzkopf ter hkrati nudi tudi zelo ugodne cene storitev. Vse svoje in nove stranke pa vabi, da preskusijo nove modne trende ter izkoristijo tudi 10-odstotni gotovinski popust ob prvem obisku. Salon »Karmen« nagrajuje tudi zvestobo, in sicer moškim za deseti obisk podarijo striženje, ženskem pa (ravno tako za deseti obisk) fen frizuro.

Salon se nahaja tik ob glavni cesti Dragomer–Brezovica, natančneje na naslovu Vrhniška cesta 3, urnik pa prilagajajo tudi glede na naročila strank. Pokličete in naročite se lahko na 040 898 287.

(nč)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!