Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Ponoči bo deloma jasno. Ponekod po nižinah ter ob morju bo megleno. V višje ležečih krajih se bo krepil zahodni veter, ki pa bo le redkokje segel do nižin. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do 0, ob morju okoli 4 stopinje C.
-3°C | 6°C
sobota, 10.12.2016
-5°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
0°C | 5°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 1°C
Opozorila
Četrtek, 8.12.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Skozi Log - Dragomer smetana amaterskega ......


NOVICE

| |
29.08.2014      18:35
A A

Skozi Log - Dragomer smetana amaterskega kolesarstva


31. avgusta bodo na svoj račun znova prišli ljubitelji kolesarstva.


Deli:

Po trasi maratona Franja, ki poteka tudi skozi Občino Log - Dragomer, se bodo namreč podali tekmovalci svetovnega prvenstva amaterskih kolesarjev, ki se bo prvič odvilo na slovenskih tleh. Na kolesarski dirki boste lahko videli najboljše kolesarje in kolesarke različnih starostnih skupin, ki so se na prvenstvo uvrstili skozi 15 kvalifikacijskih tekmovanj. 156 kilometrov dolga dirka se bo začela ob 9. uri v BTC Cityju, uradni start maratona pa bo na Brezovici. Cesta bo iz varnostnih razlogov nekaj časa zaprta za ves motorni promet.

Organizatorji pričakujejo od 1000 do 2000 kolesarjev, skupaj z vsemi spremljevalci in navijači pa naj bi Slovenijo ob tridnevnem dogodku obiskalo vsaj 10.000 ljudi. Ljubljana bo sicer poleg cestne dirke gostila tudi kronometer ter prvič na svetovnem prvenstvu za amaterske kolesarje še tekmo štafet.

 

V. L.

Foto: V. L.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!