Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.05.2017

pretežno jasno
V prvem delu noči bodo še lahko nastale posamezne plohe ali nevihte, nato se bo postopno jasnilo, le na severovzhodu države bo ostalo bolj oblačno s kakšno kapljo dežja. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 14 stopinj C.
12°C | 26°C
sreda, 24.05.2017
14°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.5.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

S KUD Kosec se boste še naprej učili ......


NOVICE

| |
15.03.2016      15:56
A A

S KUD Kosec se boste še naprej učili angleškega jezikaDeli:

Dobri dve leti sta minili odkar je KUD Kosec organiziral začetni tečaj angleščine. Tečaj je bil brezplačen. Naša občina nam je za pouk odstopila svoj sejni prostor. Udeležencev tečaja je bilo osem, tečaj je vodila ga. Milojka Babšek iz Dragomerja. Tečajniki smo bili navdušeni nad načinom njenega podajanja snovi, posebno smo se veselili pesmic, ki jih je vsakič pripravila. Ga. Babšek je bila z nami zelo prizanesljiva, kajti vsi smo bili starejši, poleg tega smo se nekateri  v srednji šoli učili drugih jezikov, ne pa angleščine. Ge. Babškovi se vsi zahvaljujemo za njeno prijaznost in jo lepo pozdravljamo.
KUD Kosec je tudi letos organizator začetnega tečaja angleščine, ki se je začel marca letos. Tokrat se tečaj odvija v prostoru v stari osnovni šoli na Logu, ob četrtkih od 17.30 do 19.00. Z nami je ga. Brigita Žitko, ki uči angleščino v naši osnovni šoli Log  Dragomer. Pridite vsi, ki se želite učiti angleščinte. Tečaj je tudi tokrat brezplačen.


KUD Kosec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!