Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Razsodila bo stalna arbitraža


NOVICE

| |
21.11.2013      22:25
A A

Razsodila bo stalna arbitraža


Občina Log - Dragomer in Tehnocommerce, ki je v športnem parku Dragomer zgradil športno-kulinarični TC center, skoraj dve leti po odprtju objekta še vedno nista rešila medsebojnih vprašanj. Ker se javni in zasebni partner o rešitvah nista mogla sporazumeti sama, zdaj nerešena vprašanja obravnava Stalna arbitraža pri Gospodarski zbornici Slovenije. Kdo ima prav, naj bi bilo jasno že prihodnji mesec; sodba arbitražnega senata bo dokončna, spoštovati jo bosta morali ena in druga stran. Kaj je srž težave in kakšna je sodba, bomo poročali, ko bo znana odločitev arbitražnega senata.


Deli:

Naj spomnimo, da je občina k javno-zasebnemu partnerstvu in podelitvi koncesije pristopila, ker sama ni razpolagala s toliko finančnimi sredstvi, da bi lahko financirala izgradnjo in opremo celotnega projekta. V partnerstvo je vložila zemljišče, nekaj komunalne ureditve in projektiranje, vključno s pridobitvijo gradbenega in drugih potrebnih dovoljenj ter pripravo dokumentacije v skupni vrednosti 141 tisočakov, zasebni partner pa je zgradil 1,1 milijona evrov vreden trietažni objekt z gostinskim in športnim delom.    

 

V. E.

Foto: arhiv V. E.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!