Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ponekod je parkiranje dovoljeno le z ......


NOVICE

| |
15.10.2015      18:08
A A

Ponekod je parkiranje dovoljeno le z dovolilnicami


Log-dragomerski občinski svet je na zadnji seji sprejel spremembo odloka o prometni ureditvi, ki na rezerviranih mestih uvaja parkirne dovolilnice.


Deli:

Parkirna mesta ob gasilskem domu v Dragomerju so ob jutranjih in popoldanskih konicah prezasedena, zato na občini uvajajo rezervirana parkirna mesta. Za enkrat bodo takšna le tri. Na rezerviranih parkirnih površinah bodo lahko parkirala le motorna vozila, ki bodo opremljena s posebno dovolilnico. To bodo na občini izdali za potrebe Občine Log - Dragomer, javnih zavodov in društev, ki delujejo na področju civilne zaščite. Rezervirane parkirne površine bodo označene s prometnim znakom. Odlok predvideva tudi možnost širitve parkirnih površin v primeru, da bi se pojavile potrebe, dodatna rezervirana parkirišča pa bodo označena s prometno signalizacijo. Vozniki, ki bodo parkirali na rezerviranih mestih in ne bodo imeli dovolilnice, bodo za nepravilno parkiranje lahko kaznovani z globo 80 evrov.

 

V. L.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!