Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Po prvomajskih praznikih z govorilnimi urami ......


NOVICE

| |
29.04.2016      15:41
A A

Po prvomajskih praznikih z govorilnimi urami začnejo svetniki iz Dragomerja, Lukovice in Loga


Imate občutek, da se projekti v občini odvijajo brez vaše vednosti, da svetniki, ki ste jih volili, ne zastopajo vaših pogledov, imate kakšno vprašanje ali pobudo, pa ne veste, na koga bi jo naslovili? Od prihodnjega tedna dalje teh težav ne boste imeli več, saj vam bodo svetniki iz volilne enote Log na voljo vsako prvo sredo v mesecu, svetniki iz volilne enote Dragomer - Lukovica pa vsak prvi torek.


Deli:

V torek, 3. maja, boste v sejni sobi občinske stavbe, izjemoma med 17. in 19. uro, svetnikom iz volilne enote Dragomer -  Lukovica lahko postavili vprašanja, jim predali svoje pobude ali pa se pozanimali o aktualnih projektih v občini. Naslednji dan, v sredo, 4. maja, med 19.00 in 20.30 pa bodo govorilne ure imeli svetniki iz volilne enote Log. Loški svetniki bodo imeli govorilne ure vsako prvo sredo v mesecu v gasilskem domu na Logu (modra soba v prvem nadstropju), svetniki iz Dragomerja pa vsak prvi torek v mesecu, in sicer od junija dalje med 19.00 in 20.30. »Odločili smo se, da govorilne ure testno pripravimo enkrat na mesec. Glede na potrebe občanov bomo termin prilagodili tako, da bo najboljše za občane, ali se bomo srečevali večkrat ali pa manjkrat,« je povedal podžupan Simon Strgar.

Na govorilnih urah bodo dežurni svetniki odgovarjali na vprašanja občanov, si zapisovali njihove  pobude in jih nato na seji občinskega sveta posredovali občinski upravi ali pa bodo občane seznanili z načrtovanimi in aktualnimi občinskimi projekti. »Pobudo za govorilne ure so dali občani, ki so se čutili premalo informirani o tem, kaj se dogaja v  občini, čutili so premajhno povezanost s svojimi zastopniki in so želeli, da bi se komunikacija z njimi izboljšala,« nam je povedal podžupan, ki pravi, da naj bi boljša informiranost občanov prinesla tudi večje zaupanje. Izvedeli smo še, da so bili ideji naklonjeni vsi svetniki, ki so pobudo označili za pozitivno.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!