Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.03.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Burja na Primorskem bo oslabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do 0, na Primorskem od -1 do 6 stopinj C.
0°C | 15°C
torek, 28.03.2017
0°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
4°C | 23°C
četrtek, 30.03.2017
5°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 26.3.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
15°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občinski praznik v znamenju kulture, športa ......


NOVICE

| |
13.05.2013      19:37
A A

Občinski praznik v znamenju kulture, športa in zabave


Občina Log - Dragomer bo letos praznovanje ob občinskem prazniku še okrepila.


Deli:

Tokrat se bo zvrstilo kar dvanajst prireditev, na katerih bo sodelovala večina občinskih društev. V pestrem dogajanju boste na svoj račun prišli tako ljubitelji dobre glasbe, kulture in dediščine kot ljubitelji umetnosti in športa, pozabili pa niso niti na mlajše generacije. V okviru praznika bosta letos potekali dve veliki prireditvi. Prva 30. maja ob 19. uri, ko bodo na Slovesnosti ob prazniku Občine Log - Dragomer podelili priznanja, spremljal pa jo bo odličen kulturni in glasbeni program s Prifarskimi muzikanti. Druga večja prireditev pa prihaja na vrsto 1. junija, ko se bodo v občini mudili najboljši kosci in grabljice z Ljubljanskega barja, tekmovanje pa bodo zaključili s koncertom Tanje Žagar.

Letošnjo pomlad bodo tako zaznamovali veliki koncerti; prvega so pripravili "korenjaki" v okviru Svetovnega pokala v balvanskem plezanju, ko je sredi maja na Logu navduševala Siddharta, konec maja v občino prihajajo Prifarski muzikanti, odlično glasbeno pomlad pa bo zaključila Tanja Žagar.

 

V. E.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!