Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 03.12.2016

delno oblačno
Ponoči se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo marsikje megla ali nizka oblačnost. Jutranje temperature bodo od -5 do -2, na Primorskem okoli 5 stopinj C.
-2°C | 5°C
nedelja, 04.12.2016
-5°C | 3°C
ponedeljek, 05.12.2016
-3°C | 5°C
torek, 06.12.2016
-3°C | 8°C
sreda, 07.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Petek, 2.12.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
5°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občinski praznik v znamenju kulture, športa ......


NOVICE

| |
13.05.2013      19:37
A A

Občinski praznik v znamenju kulture, športa in zabave


Občina Log - Dragomer bo letos praznovanje ob občinskem prazniku še okrepila.


Deli:

Tokrat se bo zvrstilo kar dvanajst prireditev, na katerih bo sodelovala večina občinskih društev. V pestrem dogajanju boste na svoj račun prišli tako ljubitelji dobre glasbe, kulture in dediščine kot ljubitelji umetnosti in športa, pozabili pa niso niti na mlajše generacije. V okviru praznika bosta letos potekali dve veliki prireditvi. Prva 30. maja ob 19. uri, ko bodo na Slovesnosti ob prazniku Občine Log - Dragomer podelili priznanja, spremljal pa jo bo odličen kulturni in glasbeni program s Prifarskimi muzikanti. Druga večja prireditev pa prihaja na vrsto 1. junija, ko se bodo v občini mudili najboljši kosci in grabljice z Ljubljanskega barja, tekmovanje pa bodo zaključili s koncertom Tanje Žagar.

Letošnjo pomlad bodo tako zaznamovali veliki koncerti; prvega so pripravili "korenjaki" v okviru Svetovnega pokala v balvanskem plezanju, ko je sredi maja na Logu navduševala Siddharta, konec maja v občino prihajajo Prifarski muzikanti, odlično glasbeno pomlad pa bo zaključila Tanja Žagar.

 

V. E.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!