Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno jasno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
-2°C | 4°C
torek, 05.12.2016
-2°C | 4°C
sreda, 06.12.2016
-2°C | 6°C
četrtek, 07.12.2016
-2°C | 4°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
4°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Posredujte predloge za imenovanje članov ......


OBČINSKE

| |
20.01.2015      12:34
A A

Posredujte predloge za imenovanje članov sveta za varstvo uporabnikov javnih dobrin


Svet je ustanovljen za varstvo uporabnikov javnih dobrin, ki se zagotavljajo z gospodarskimi javnimi službami, kot so:


Deli:

- oskrba s pitno vodo,

- odvajanje in čiščenje komunalnih odpadnih in padavinskih voda,

- ravnanje s komunalnimi odpadki,

- vzdrževanje občinskih cest in javne razsvetljave,

- gasilska služba,

- urejanje pokopališč, pokopališka in pogrebna dejavnost itn.

 

Svet ima predvsem naslednje pristojnosti:

-       usklajuje, varuje in zastopa interese uporabnikov javnih dobrin v razmerju do izvajalcev gospodarskih javnih služb,

-       organom Občine Log - Dragomer podaja pripombe in predloge glede izvajanja gospodarskih javnih služb z namenom, da ti sprejmejo potrebne ukrepe za zagotavljanje varstva uporabnikov javnih dobrin.

 

Svet mora biti sestavljen tako, da člani zastopajo vsa tri naselja v občini. Glede na določilo 5. člena Odloka o ustanovitvi Sveta za varstvo uporabnikov javnih dobrin v Občini Log - Dragomer, da je treba imenovati 5 članov, pozivamo vse občanke in občane, da predloge za kandidate za člane Sveta za varstvo uporabnikov javnih dobrin posredujete Komisiji za mandatna vprašanja, volitve, imenovanja in administrativne zadeve najpozneje do srede, 25. 2. 2015, do 12. ure na naslov: Občina Log - Dragomer, Na Grivi 5, p. p. 09, 1358 Log pri Brezovici.

Upoštevali bomo predloge, ki bodo do navedenega datuma prispeli na naslov komisije. Na kuverto s predlogi je treba pripisati: »Ne odpiraj – imenovanje kandidatov za člane Sveta za varstvo uporabnikov javnih dobrin«. Kandidate pozivamo na izpolnitev prijavnega obrazca, ki je dosegljiv na spletni strani Občine Log - Dragomer in v tajništvu Občine Log - Dragomer.

 

 

                                                                   Predsednica Komisije za mandatna vprašanja,

                                                                   volitve, imenovanja in administrativne zadeve

                                                                                          Alenka Kuzma, l. r.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!