Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Posredujte predloge za imenovanje članov ......


OBČINSKE

| |
20.01.2015      12:34
A A

Posredujte predloge za imenovanje članov sveta za varstvo uporabnikov javnih dobrin


Svet je ustanovljen za varstvo uporabnikov javnih dobrin, ki se zagotavljajo z gospodarskimi javnimi službami, kot so:


Deli:

- oskrba s pitno vodo,

- odvajanje in čiščenje komunalnih odpadnih in padavinskih voda,

- ravnanje s komunalnimi odpadki,

- vzdrževanje občinskih cest in javne razsvetljave,

- gasilska služba,

- urejanje pokopališč, pokopališka in pogrebna dejavnost itn.

 

Svet ima predvsem naslednje pristojnosti:

-       usklajuje, varuje in zastopa interese uporabnikov javnih dobrin v razmerju do izvajalcev gospodarskih javnih služb,

-       organom Občine Log - Dragomer podaja pripombe in predloge glede izvajanja gospodarskih javnih služb z namenom, da ti sprejmejo potrebne ukrepe za zagotavljanje varstva uporabnikov javnih dobrin.

 

Svet mora biti sestavljen tako, da člani zastopajo vsa tri naselja v občini. Glede na določilo 5. člena Odloka o ustanovitvi Sveta za varstvo uporabnikov javnih dobrin v Občini Log - Dragomer, da je treba imenovati 5 članov, pozivamo vse občanke in občane, da predloge za kandidate za člane Sveta za varstvo uporabnikov javnih dobrin posredujete Komisiji za mandatna vprašanja, volitve, imenovanja in administrativne zadeve najpozneje do srede, 25. 2. 2015, do 12. ure na naslov: Občina Log - Dragomer, Na Grivi 5, p. p. 09, 1358 Log pri Brezovici.

Upoštevali bomo predloge, ki bodo do navedenega datuma prispeli na naslov komisije. Na kuverto s predlogi je treba pripisati: »Ne odpiraj – imenovanje kandidatov za člane Sveta za varstvo uporabnikov javnih dobrin«. Kandidate pozivamo na izpolnitev prijavnega obrazca, ki je dosegljiv na spletni strani Občine Log - Dragomer in v tajništvu Občine Log - Dragomer.

 

 

                                                                   Predsednica Komisije za mandatna vprašanja,

                                                                   volitve, imenovanja in administrativne zadeve

                                                                                          Alenka Kuzma, l. r.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!