Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 29.03.2017

jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Na Primorskem bo prehodno zapihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 25 stopinj C.
2°C | 24°C
četrtek, 30.03.2017
6°C | 22°C
petek, 31.03.2017
6°C | 22°C
sobota, 01.04.2017
5°C | 22°C
nedelja, 02.04.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Sreda, 29.3.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
24°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Na Lukovici je svoja vrata odprla Papirnica ......


NOVICE

| |
17.05.2013      17:01
A A

Na Lukovici je svoja vrata odprla Papirnica pod gradomOdprto imajo vsak dan od 8. do 19. ure, v soboto od 8. do 12. ure.
Odprto imajo vsak dan od 8. do 19. ure, v soboto od 8. do 12. ure.
Deli:

V njej vas čaka raznovrstna ponudba pisarniškega programa. Če ne veste, kaj podariti za rojstni dan, boste na policah nove papirnice zagotovo našli kaj primernega, ponujajo namreč pester darilni program, unikatna darila, lončnice in ročno izdelane voščilnice. Zelo dobro so založeni tudi s šolskim programom; na njihovih prodajnih policah smo opazili zvezke, pisala, šolske torbice ipd., naročite lahko tudi učbenike in delovne zvezke za naslednje šolsko leto. Kot nam je pojasnila Tanja Kranjec, je možno plačilo na tri obroke.

V papirnici bodo poskušali ugoditi vašim željam; če želenega blaga ne bodo imeli, ga bodo poskusili dobaviti, voščilnice pa vam bodo na primer izdelali po naročilu. V papirnico lahko pridete kopirat svoje dokumente, ponujajo pa tudi aranžiranje.

Papirnica je svoja vrata odprla marca. V prodajalnici se lahko oglasite vsak dan od 8. do 19. ure, v soboto od 8. do 12. ure, ob nedeljah pa imajo zaprto. Pokličete jih lahko na telefonsko številko 01/620 43 98 oziroma jim pišete po elektronski pošti na naslov papirnicapodgradom@gmail.com. Vse novosti in akcije pa lahko spremljate na njihovem facebooku Papirnica pod gradom.

 

V. E.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!