Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 15°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Večer za mamice


KULTURA

| |
16.04.2014      11:29
A A

Večer za mamice


Log - Dragomer, 25. marec 2014 – Učenci nižjih razredov Osnovne šole Log - Dragomer so ob praznovanju materinskega dneva za svoje mamice, pa tudi očke, babice, dedke, tete in druge obiskovalce večnamenskega prostora osnovne šole pripravili pester in razgiban program. Na odru so se predstavili z recitacijo, pesmijo in igro. Tako kot v preteklih letih je dvorana tudi tokrat pokala po šivih, saj jo je občinstvo zapolnilo do zadnjega kotička.


Deli:

Prireditev, ki jo tradicionalno izvede Osnovna šola Log - Dragomer v sodelovanju s KUD Kosec, je tako kot prejšnja leta privabila množico obiskovalcev. Ti so bili navdušeni nad programom, ki so ga zanje pripravili osnovnošolci pod mentorstvom svojih učiteljic. Na oder so prvi pogumno zakorakali recitatorji, ki so se predstavili s prikupnimi mislimi in verzi o mamah, spomnili pa so se tudi očetov in drugih družinskih članov. Tudi tokratni večer ni minil brez glasbe, s svojimi prijetnimi otroškimi glasovi je razveseljeval otroški pevski zbor pod mentorstvom Mojce Lorber, ki ga je spremljala Orffova skupina, pesmi pa so popestrili še s spremljavo pianina in kitare. V svet glasbe so občinstvo ponesli tudi mladi pianisti, violinisti ter klarinetist, otroci pa so navduševali še s pevsko-plesnimi točkami. Piko na i je odlični prireditvi postavila posrečena dramska igra mladih osnovnošolskih igralcev.

Ob koncu prireditve so organizatorji v znak spoštovanja, zahvale in ljubezni mamice razveselili še z rumenimi tulipani, ki so jih prejele iz rok mladostnikov, oblečenih v narodne noše.

 

V. E.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!