Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
Zvečer se bodo nevihte prenehale pojavljati. Ponoči in zjutraj bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15 stopinj C.
13°C | 26°C
četrtek, 25.05.2017
10°C | 23°C
petek, 26.05.2017
8°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 23.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Otroci so s prireditvijo obdarili mamice


KULTURA

| |
26.03.2015      16:12
A A

Otroci so s prireditvijo obdarili mamice


Učenci in učitelji Osnovne šole Log - Dragomer so v sodelovanju z Občino Log - Dragomer in Kulturno-umetniškim društvom Kosec pripravili prireditev ob materinskem dnevu. Na odru so se osnovnošolci predstavili z recitacijo, pesmijo, plesom in igro. Pester in razgiban program je navdušil občinstvo, ki je večnamensko dvorano napolnilo do zadnjega kotička.


Deli:

Prireditev ob materinskem dnevu ostaja najbolj množično obiskana prireditev, ki poteka v večnamenski dvorani ložansko-dragomerske osnovne šole. Mamice, babice, tete, očki, dedki, strici, sosedi in sosede, sestrice in bratci so se v velikem številu zbrali v dvorani, ki je pokala po šivih. Program prireditve so sooblikovali in izvedli učenci od prvega do šestega razreda osnovne šole ob pomoči svojih učiteljev ter občinstvo navdušili s svojo prikupnostjo, domiselnostjo ter otroško radoživostjo.

Občinstvo je z glasnim spodbujanjem na oder pospremilo mlade recitatorje, ki so spregovorili o mamicah in očkih. Gledalci so se zabavali ob kavbojskem plesu in domiselnih šalah o starših, prepričali so se tudi, da pesmi o mamicah in očkih dobro zvenijo v angleškem jeziku. Osnovnošolci so navduševali še s spletom ljudskih plesov ter skupinskim plesom, petjem in igranjem na klavir, nastopila pa je tudi Orffova skupina. Za konec so občinstvo presenetili še z glasbenim šopkom, ki so ga skupaj zapeli vsi nastopajoči.

Mamic pa s prireditvijo niso obdarili le nastopajoči, temveč so vse mamice, babice in tete organizatorji razveselili tudi s tulipani, ki so jih prejele iz rok v Koščeva folklorna oblačila oblečenih osnovnošolk.

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!