Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
4°C | 11°C
ponedeljek, 24.10.2016
8°C | 17°C
torek, 25.10.2016
14°C | 19°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
11°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Otroci so s prireditvijo obdarili mamice


KULTURA

| |
26.03.2015      16:12
A A

Otroci so s prireditvijo obdarili mamice


Učenci in učitelji Osnovne šole Log - Dragomer so v sodelovanju z Občino Log - Dragomer in Kulturno-umetniškim društvom Kosec pripravili prireditev ob materinskem dnevu. Na odru so se osnovnošolci predstavili z recitacijo, pesmijo, plesom in igro. Pester in razgiban program je navdušil občinstvo, ki je večnamensko dvorano napolnilo do zadnjega kotička.


Deli:

Prireditev ob materinskem dnevu ostaja najbolj množično obiskana prireditev, ki poteka v večnamenski dvorani ložansko-dragomerske osnovne šole. Mamice, babice, tete, očki, dedki, strici, sosedi in sosede, sestrice in bratci so se v velikem številu zbrali v dvorani, ki je pokala po šivih. Program prireditve so sooblikovali in izvedli učenci od prvega do šestega razreda osnovne šole ob pomoči svojih učiteljev ter občinstvo navdušili s svojo prikupnostjo, domiselnostjo ter otroško radoživostjo.

Občinstvo je z glasnim spodbujanjem na oder pospremilo mlade recitatorje, ki so spregovorili o mamicah in očkih. Gledalci so se zabavali ob kavbojskem plesu in domiselnih šalah o starših, prepričali so se tudi, da pesmi o mamicah in očkih dobro zvenijo v angleškem jeziku. Osnovnošolci so navduševali še s spletom ljudskih plesov ter skupinskim plesom, petjem in igranjem na klavir, nastopila pa je tudi Orffova skupina. Za konec so občinstvo presenetili še z glasbenim šopkom, ki so ga skupaj zapeli vsi nastopajoči.

Mamic pa s prireditvijo niso obdarili le nastopajoči, temveč so vse mamice, babice in tete organizatorji razveselili tudi s tulipani, ki so jih prejele iz rok v Koščeva folklorna oblačila oblečenih osnovnošolk.

V. L. 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!