Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.02.2017

oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in povečini suho.
5°C | 11°C
petek, 24.02.2017
9°C | 11°C
sobota, 25.02.2017
2°C | 9°C
nedelja, 26.02.2017
-2°C | 7°C
ponedeljek, 27.02.2017
-2°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 22.2.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Izbirajo novega direktorja občinske uprave


NOVICE

| |
22.01.2015      12:48
A A

Izbirajo novega direktorja občinske uprave


Občina Log - Dragomer je pred božičnimi prazniki objavila javni natečaj za izbiro novega direktorja Občinske uprave Občine Log - Dragomer. Kandidati so lahko svoje pisne prijave z življenjepisom in zahtevanimi pisnimi izjavami oddali do 1. 1. 2015.


Deli:

Izvedeli smo, da se bodo za mesto novega direktorja potegovali trije kandidati, ki so se prijavili na javni natečaj. Natečajna komisija bo njihovo strokovno usposobljenost presojala na podlagi priloženih pisnih izjav oziroma dokazil in pogovora z njimi ter z morebitnimi drugimi metodami preverjanja strokovne usposobljenosti. Med pogoji za zasedbo tega delovnega mesta so vsaj šestletne delovne izkušnje, univerzitetna izobrazba ali najmanj visoka strokovna izobrazba s specializacijo oziroma magisterijem, prednost pri izbiri pa naj bi imeli kandidati z univerzitetno izobrazbo pravne, ekonomske/tehnične smeri in večletnimi vodstvenimi izkušnjami; med pogoji so še osnovna raven znanja angleškega jezika, državni izpit iz javne uprave oziroma obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv ter funkcionalno znanje upravnega vodenja in upravljanja kadrovskih virov. Sicer pa so v razpisnih pogojih navedli še, da od kandidata pričakujejo tudi, da ima organizacijske, vodstvene in komunikacijske sposobnosti, sposobnosti timskega dela ter poznavanja področja, za katero kandidira.

Z novim direktorjem bodo sklenili delovno razmerje za določen delovni čas, za dobo pet let, s polnim delovnim časom in štirimesečnim poskusnim delom. Natečajna komisija naj bi novega direktorja izbrala načeloma najpozneje do konca aprila.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!