Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-7°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-7°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-9°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 16h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-7°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Povezovanje potencialov za trajnostno ......


GOSPODARSTVO, LOKALNE SKUPNOSTI, PROSTOVOLJSTVO, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
21.09.2015      8:47
A A

Povezovanje potencialov za trajnostno prihodnost: kako je to uspelo drugim?


K nam prihaja dr. Darja Piciga, strokovnjakinja in civilna borka za odgovorno ravnanje z naravnim okoljem in za odgovornost do skupnosti za integralno zeleno Slovenijo.


Deli:

Eno od njenih sporočil bo, da moramo tudi občani prevzeti odgovornost za prihodnost našega okolja in da trajnostni razvoj, zeleno gospodarstvo, na znanju temelječa družba niso samo prazne besede, ampak živijo v primerih dobrih praks, blizu nas. Predstavila nam jih bo. Mi pa ji bomo povedali, kateri primeri nas najbolj zanimajo.

Povprašali jo bomo lahko, kakšno mesto ima v integralnem zelenem gospodarstvu lokalna samooskrba z ekološko pridelano hrano, energetska samooskrba, turizem; ali je Natura 2000 ovira ali priložnost za razvoj, kako ustvariti kakovostna delovna mesta za mlade; tudi o podpori evropskih programov in finančnih virov.  

To so tudi teme v nastajajoči Strategiji razvoja naše občine. Zato želimo, da bi se na predavanju srečali vsi, ki nam ni vseeno, ki smo pripravljeni odgovorno sodelovati in udejanjati načrte za prihodnost naših družin in našega okolja. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Priloge:
PDF
Letak dogodka
47705_letak_darja_picigaposlan.pdf (1,29 MB)

Prenesi vse
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!