Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-4°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 7h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dragomerčani po poštne pošiljke po novem na ......


NOVICE

| |
03.09.2015      8:38
A A

Dragomerčani po poštne pošiljke po novem na pošto na Logu


Od 15. septembra dalje bo pošta na Logu odprta dlje, obenem pa bo Pošta Slovenije za naslovnike naselja Dragomer poštne pošiljke, na podlagi puščenega obvestila o prispeli pošiljki, začela izročati na pošti 1358 Log pri Brezovici. Prebivalci Loga, Bevk in Lesnega Brda bodo poštne pošiljke prevzemali tako kot do sedaj.


Deli:

15. septembra se na področju poštnih storitev v Občini Log - Dragomer obetata dve veliki spremembi. Pošta bo med delavniki poskusno odprta dve uri dlje. Nov delovni čas bo takšen: od ponedeljka do petka od 8.00 do 11.30 in od 14.30 do 18.00 ter ob sobotah od 8.00 do 11.00. Testno obdobje naj bi trajalo šest mesecev. Nov odpiralni čas loške pošte izgleda bistveno bolj prijazen do njenih uporabnikov.

Druga sprememba je namenjena Dragomerčanom. Ti bodo od druge polovice septembra dalje poštne pošiljke prevzemali na loški pošti: »Naslovniki bodo na podlagi puščenega obvestila o prispeli poštni pošiljki na dan obvestila lahko pošiljko prevzeli na pošti 1351 Brezovica pri Ljubljani. Od naslednjega dne dalje in do izteka roka za prevzem pošiljk pa na pošti 1358 Log pri Brezovici. Na opisani način bodo prevzemali pošiljke tudi ostali naslovniki, ki že sedaj prevzemajo pošiljke na podlagi obvestila o prispeli pošiljki na pošti 1358 Log pri Brezovici.« Če razložimo na enostavnejši način: tisti dan, ko vam bo poštar v nabiralniku postil obvestilo o pošiljki, boste to lahko prevzeli na Brezovici, od naslednjega dneva dalje pa na Logu.

Kljub temu da bodo prebivalci naselja Dragomer zamenjali poštni okoliš in poštne pošiljke prevzemali na Logu, pa to ne prinaša drugih sprememb ali dodatnih stroškov. Osebni dokumenti, torej osebne izkaznice, potni listi, vozniška dovoljenja, dovoljenja za tujce in podobno, ne vsebujejo podatka o poštnem območju in jih tako ne bo potrebno zamenjati. Na Pošti Slovenije so še poudarili, da poštne številke ne bo treba menjati niti fizičnim niti poslovnim uporabnikom.


V. Lovrenčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!