Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.03.2017

pretežno jasno
Ponoči bo deloma jasno z občasno povečano koprenasto oblačnostjo.
6°C | 19°C
nedelja, 26.03.2017
4°C | 12°C
ponedeljek, 27.03.2017
1°C | 14°C
torek, 28.03.2017
1°C | 19°C
Opozorila
Petek, 24.3.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

SAXO BANK PREDSTAVILA NOVO PLATFORMO ZA ......


GOSPODARSTVO

| |
27.05.2015      21:07
A A

SAXO BANK PREDSTAVILA NOVO PLATFORMO ZA TRGOVANJE Z VEČ SREDSTVI


- Trgovalna platforma na voljo po celem svetu - Trgovalci želijo enako funkcionalnost na vseh napravah oziroma v vseh okoljih


Deli:

-          Trgovalna platforma na voljo po celem svetu

-          Trgovalci želijo enako funkcionalnost na vseh napravah oziroma v vseh okoljih

 

Po uspešni predstavitvi nove, intuitivne platforme za trgovanje z več sredstvi, SaxoTraderGO, francoskim strankam v začetku tega meseca, je Saxo Bank, specializirana za spletno trgovanje in naložbe, začela s predstavitvijo platforme tudi drugod po svetu. SaxoTraderGO je tako od danes na voljo strankam po Evropi, medtem ko bo strankam z Bližnjega Vzhoda, Severne Afrike, Azijsko-Pacifiške regije in Latinske Amerike dostop omogočen v začetku junija.

 

Platforma je bila zgrajena od temeljev navzgor, s poudarkom na uporabnosti ter učinkovitosti in podpira nemoteno uporabniško prehajanje med Web, Android in iOS napravami. Razvoj SaxoTraderGO je temeljil na raziskavi , v katero je bilo vključenih kar 3.000 strank Saxo Bank po celem svetu, ki so navedle, da je ohranitev zmogljivosti in funkcionalnosti platforme pri preklapljanju med različnimi napravami za njih ključnega pomena. To kaže na vedenjski premik med trgovalci na drobno, ki na platformo ne gledajo zgolj kot na sredstvo za trgovanje, temveč kot na nekaj, kar pripomore k njihovi uspešnosti. Hitrost in kakovost izvedbe sta bili za stranke glavni prioriteti v smislu uspešnosti trgovanja, sledila je razpoložljivost trgovalnih instrumentov.

 

"Danes se 20% naših prihodkov od strank na drobno ustvari preko mobilnih in tabličnih naprav in 75% vseh naših poslov in naročil prihaja s strani strank, ki uporabljajo več naprav za trgovanje. S SaxoTraderGO smo razvili platformo, ki deluje enako na osebnih računalnikih, tablicah in mobilnih telefonih in integrira spremembe postavitev ali nastavitev na različnih napravah. Mali vlagatelji lahko sedaj izkoristijo priložnosti za trgovanje in dosežejo najboljšo izvedbo ne glede na to, kje so in katero napravo uporabljajo,"je dejal Christian Lund Hammer, vodja oddelka za platforme.

 

Da bi lahko uresničili celostno potovanje uporabnika prek različnih naprav, je bila platforma SaxoTraderGO razvita v HTML5 in zgrajena z novim odprtim aplikacijskim programskim vmesnikom (API). API banke Saxo omogoča hiter razvoj funkcij in zagotavlja uporabnikom enotno izkušnjo preko naprav in raznih storitev platforme, kot so vsebine ter trgovalne in računske storitve. Skupno je okrog 150 končnih točk, ki služijo računom, bilancam in pozicijam preko instrumentov in izmenjav. Prav tako lahko stranke vidijo zgodovino svojega računa, upravljajo naročnine podatkov in spremljajo opozorila  glede cen. Saxo namerava kasneje v tem letu dati na razpolago enak API drugim finančnim institucijam in zunanjim razvijalcem.

 

"Iz naših raziskav vemo, da je osrednja točka vseh naših prizadevanj platforma. Za naše stranke je hitrejša, boljša in bolj intuitivna trgovalna izkušnja tako pomembna kot sama vsebina in analitika. Tehnološka spretnost je ključ do uspeha in veliko število povratnih obiskovalcev in povratnih strank, ki trgujejo, kaže, da je SaxoTraderGO platforma, s katero so odjemalci zadovoljni in jo cenijo," je še dodal Christian Lund Hammer.

 

Raziskava je osvetlila tudi trende prioritet pri trgovalcih in investitorjih. Izbira platforme in naložbene strategije se štejeta za enako pomembni ko gre za uspešnost. Globalna raziskava je izpostavila tudi nekatere regionalne razlike. Stranke na Kitajskem in v Južni Afriki so najbolj željne vsebin, z vpogledi in analitiko razvrščenimi kot zelo pomembnimi. Stranke v srednji in vzhodni Evropi so, ko gre za trgovanje, najbolj usmerjene navzven. Stranke na Poljskem, v Rusiji in na Češkem dajejo tako pri pomembnosti prednost dostopu do trgov in vrstam sredstev.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ljubljana!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.03.201 | Ostalo
Integracija komunikacij v poslovnem okolju
24.03.2017 | Družabni dogodki
Alzheimer Cafe
24.03.2017 | Tečaji in delavnice
Vitalni jogijski oddih na morju
24.03.2017 | Kultura
Striptiz
25.03.201 | Tečaji in delavnice
Kako (pre)živeti in uspeti na socialnih omrežjih?
25.03.2017 | Umetnost
Naše nasilje in vaše nasilje
25.03.2017 | Umetnost
mi, evropski mrliči
26.03.2017 | Kultura
Striptiz
26.03.2017 | Umetnost
Kompleks Ristić
29.03.2017 | Ostalo
Izmenjava oblačil Tekstilnica
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
MS Office Excel napredni
29.03.2017 | Kultura
V GLEDALIŠČU O GLASBI – O GLASBI V GLEDALIŠČU
30.03.2017 | Kultura
Vokalna Akademija Ljubljana
30.03.2017 | Umetnost
Republika Slovenija
31.03.2017 | Tečaji in delavnice
Adobe Lightroom
31.03.2017 | Umetnost
AliEn Greatest Hits - Dalaj Eegol & Band - LIVE!
01.03. - 31.03.2017 | Tečaji in delavnice
Regeneracija notranjih moči
01.04.2017 | Kultura
Brezplačni tečaj argentinskega tanga za popolne začetnike
01.04.2017 | Tečaji in delavnice
108 pozdravov soncu
24.03.201 | Ostalo
Integracija komunikacij v poslovnem okolju
24.03.2017 | Družabni dogodki
Alzheimer Cafe
24.03.2017 | Tečaji in delavnice
Vitalni jogijski oddih na morju
24.03.2017 | Kultura
Striptiz
25.03.201 | Tečaji in delavnice
Kako (pre)živeti in uspeti na socialnih omrežjih?

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo