Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

23. Zlati boben: Žirijo Off Drum natečaja Ljublj...


Ostalo
 | 
18.10.2016 ob 8:00 - 21.10.2016
A A

23. Zlati boben: Žirijo Off Drum natečaja Ljubljana Poster Award bo vodil Jason Romeyko


Kje: Ljubljanski grad, Ljubljanski grad, 1000 Ljubljana
Kdaj: 18.10.2016 ob 8:00 - 21.10.2016


 

Festival Zlati boben in Mestna občina Ljubljana vabita ustvarjalce, mlajše od 30 let, k sodelovanju v natečaju Ljubljana Poster Award. Najbolj kreativen plakat bo izbirala 5-članska žirija pod vodstvom Jasona Romeyka, samostojenega kreativnega direktorja in komercialnega umetnika iz Avstrije.

 

Prijave na natečaj, ki poteka na temo LJUBLJANA JE ZELENA, ZATE. AKTIVIRAJ SE, BODI FIT! so odprte do 15. septembra 2016. Na predsedniški stolček žirije bo sedel Jason Romeyko, ki je na lanskem Zlatem bobnu prejel Zlato uro za največkrat nagrajenega kreativnega direktorja. Žirijo sestavljajo še: Tjaša Ficko, podžupanja Mestne občine Ljubljana, Vasilije Čorluka, izvršni kreativni direktor, Saatchi & Saatchi Makedonija, Catalin Dobre, izvršni kreativni direktor, McCann Bucharest, Romunija in Márton Jedlicska, kreativni direktor, Isobar Budapest, Madžarska.

 

Predsednik Off Drum žirije je sicer prejemnik številnih nagrad, med drugim je letos prejel 10 Canskih levov, večinoma za kampanjo Sea Hero Quest, prvo mobilno igro na svetu, s katero lahko vsak igralec pomaga znanstvenikom v borbi z demenco. Lani pa je bil za odmeven projekt Vangardlist Magazine ter HIV+ Issue nagrajen z 9 levi: "Želim si ustvarjati dobre stvari in zgodbe. Teh pa ne prinese zgolj talent, treba je delati bolj trdno kot vsi ostali."

 

Avtorju najboljšega plakata bo Mestna občina Ljubljana podelila nagrado v višini 3.000 EUR, Zlati boben pa omogočil eno polno prijavnino za osebno udeležbo na Zlatem bobnu 2017. Avtorja drugo in tretje uvrščenega plakata bosta prejela po eno polno prijavnino za osebno udeležbo na festivalu Zlati boben 2017. Prijave se zaključijo 15. septembra 2016.

 

Več o razpisu na: http://www.goldendrum.com/en/competition/off-drum-competition/

 

Pomembni datumi 23. Zlatega bobna:

 

Prijave del in osebne udeležbe: odprte

Zadnji rok za prijavo del: 13. september 2016

Rok za ugodnejšo prijavo osebne udeležbe: 20. september 2016

Več o Zlatem bobnu na www.goldendrum.com.

 

 


Lokacija: Ljubljanski grad
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!