Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Teden vseživljenjskega učenja


ŠPORT, KULTURA, TURIZEM, DOGODKI, OSTALO, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
08.05.2014      14:14
A A

Teden vseživljenjskega učenja


TEDEN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA – je vseslovenski praznik in najvidnejša promocijska manifestacija na področju izobraževanja in učenja. Projekt na državni ravni usklajuje Andragoški center Slovenije in ga prireja v sodelovanju s številnimi ustanovami, organizacijami in posamezniki po vsej državi. Uveljavlja spoznanje, da je prav vsako učenje v vseh življenjskih obdobjih nepogrešljiv del naših življenj.


Deli:
Teden vseživljenskega učenja spodbuja vse generacije, kar potrjuje tudi letošnji  slogan »Učenje za življenje«  s podtemami:

- delo in poklic
- kultura in ustvarjanje
- multimediji in učenje
- poti do znanja
- šport in turizem
- učeče se skupnosti
- zdravjeV projekt Teden vseživljenjskega učenja, ki ga tudi v letošnjem letu že petič zapored koordinira  Izobraževalni center Geoss, se vsako leto vključijo številne organizacije in ustanove. Prireditev, s katerimi se bodo v okviru Tedna vseživljenjskega učenja predstavili, je že preko 130. Dogodki so zelo raznovrstni – od izobraževalnih, promocijskih, informativno-svetovalnih, družabnih in kulturnih, potekali pa ne bodo le v tem tednu, ampak še ves mesec maj in junij.  Poudariti velja, da so vse prireditve oziroma dogodki za udeležence brezplačni in kar kličejo po radovednem raziskovanju novih vsebin.KOLEDAR DOGODKOV za mesec maj in junij je objavljen na spletni strani Izobraževalnega centra Geoss, Litija: www.ic-geoss.si in v časopisu Občan. Vabljeni, dogodki so zelo raznovrstni, zato lahko vsak najde primernega  za svoj  okus.

Priloge:
PDF
KOLEDAR DOGODKOV
25064_copyoftabela-spletnastran-1.pdf (372,92 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI IC GEOSS D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
IC GEOSS D.O.O.
IC GEOSS D.O.O.
TRG NA STAVBAH 0008A
Tel:(01) 898 05 70

Bodite prvi pri oddaji mnenja.