Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Danes bo oblačno in čez dan deževno. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
11°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 5h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zimska liga v malem nogometu 2014/2015 v ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
06.02.2015      10:24
A A

Zimska liga v malem nogometu 2014/2015 v Litiji – 11. krog


Bolj se približuje zadnji krog, boljše tekme spremljamo, vse je še odprto, odločilni boji v zadnjem 12. krogu.


Deli:

Enajsti krog je postregel s šestimi tekmami. ŠD Sava se bori za tretje mesto, zato se v prvi odigrani tekmi tega kroga niso pustili presenetiti in so tekmo gladko dobili s ŠD Škafarji s 5:0. Po dvakrat sta bila natančna vodja in srce ekipe Denis Furman in najstarejši ter najizkušenejši Iztok Karlin, enkrat je bil uspešen Andraž Bajde. 


V drugi tekmi se je še neporažen Pungi pub nepričakovano namučil s Perspektivo. Še malo pred koncem je bil rezultat izenačen s 4:4, v sami končnici pa je le uspelo vodilnemu lige dvakrat zadeti in ponovno beležiti zmago. Zelo se je izkazal Davidovič, ki je za Perspektivo zabil tri gole, enega je prispeval Radonjič, pri Pungi pubu so bili po dvakrat natančni Pantič, Gašper Vrhovec in Čehič. V tretji tekmi je Ni da ni z dvakratnima strelcema Štrusom in Kaltakom ter s po enim strelom Mujkanoviča in Sotenška premagal Merli z 6:2. ŠD LIK spet ni imel sreče in zgubil z FC Tahijem 0:5. 


Nato sta se odigrali in končali dve tekmi z istim izenačenim rezultatom, in sicer z 2:2. V predzadnji tekmi je Movistar remiziral z Ni da ni, v zadnji pa Konjšica s ŠDK 2, kar je bilo za marsikoga veliko presenečenje, še največje verjetno za ŠDK 2. Konjšica je še enkrat več dokazala, da je sposobna uspešno parirati tudi ekipam iz samega vrha lestvice. Tako je tudi v petem krogu zelo presenetila ŠD Savo z 2:1. Strelca, tokratna junaka Konjšice, Fele in Groboljšek sta torej precej zakomplicirala življenje trenutno tretje uvrščeni ekipi, ki ima zavoljo tega v zadnjem krogu težko delo, kajti igra s ŠD Savo, ki se prav tako bori za končno tretje mesto. Konjšica je torej poskrbela za vročo napeto končnico.


Obe trenutno vodilni ekipi igrata v prihodnjem zadnjem 12. krogu po dve tekmi, in v primeru, da Nedelja zvečer dvakrat zmaga ter Pungi ne beleži zmage, kar je skoraj nemogoče, se lahko na samem vrhu naredi nepričakovan preobrat. 


Torej, 12. krog v soboto 7. februarja nam bo postregel z odločilnimi tekmami za sam vrh lestvice, kar nekaj sprememb, glede na trenutno uvrstitev, pa pričakujemo tudi na sredini lestvice in prav tako na samem repu, kajti izenačitev ekip po številu točk nam govori prav temu v prid. Obetajo se torej pravi nogometni boji na parketu športne dvorane Litija, zato ponovno vljudno vabljeni na tribune k športnemu navijanju in uživanju v malem nogometu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.