Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
9°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
9°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ZAGORJE 1 tudi po letu in pol ostaja ......


ŠPORT

| |
13.12.2014      12:18
A A

ZAGORJE 1 tudi po letu in pol ostaja nepremagano na domačem igriščuPozdrav ekip
Pozdrav ekip
Deli:

V torek 9.12.2014 se je v zagorskem Planetu 300 odvila tekma 7. kola 2. slovenske bowling lige. V goste je prišla ekipa XTREME 2.

Domači so prvi krog dobili z rezultatom 6 proti dva, vendar pa so gostje že v drugem kolu vrnili udarec z enakim rezultatom. Nato se je v tretjem krogu situacija zopet obrnila in domači so zmagali prav tako z šest proti dva, Ta dan odlični Miha Štrus pa je z rezultatom 234 priboril še bonus točko in tako postavil končni rezultat tretjega kroga 7:2. Nato so se gostje zopet zbrali in v četrtem krogu poiskusili ponovno pripraviti preobrat, vendar so jim moči že nekoliko pošle, zato se je 4. krog končal z rezultatom 4:4. Nato pa so domačino pokazali kdo je gospodar v zagorskem bovlingu in do konca tekme niso izgubili niti ene same točke. Tako so na koncu zmagali s skupnim rezultatom 11:3. Izpostaviti pa velja tudi odličnega Miho Štrusa, ki je za kegelj presegel magično mejo 1200 in si tako ta dan priigral največje povprečje. Sledili so mu še Franci Poglajen (185.00), Zdravko Kovačič (179,00) in Tomaž Drnovšek (178,67)

Gostje so po končanem tekmovalnem delu srečanja med sproščenim kramljanjem izpostavili odličen timski duh in odlične posameznike v zagorski ekipi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.