Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

oblačno
Danes bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, marsikje po nižinah se bo večji del dopoldneva zadrževala megla. Popoldne bo na severovzhodu pihal južni ali jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16 stopinj C.
4°C | 10°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
10°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V zimski ligi malega nogometa še vedno vodi ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
03.01.2015      13:14
A A

V zimski ligi malega nogometa še vedno vodi PUNGI PUB


Odigrane so štiri tekme, vrh lestvice pa je nespremenjen. Tudi šesti krog ni prinesel večjih presenečenj. Po štirih odigranih tekmah tega kroga še vedno vodi PUNGI PUB s polnim izkupičkom 18 točk.


Deli:

Tokrat so premagali KONJŠICO s kar 7:1. Gašper Vrhovec je bil natančen trikrat, po enkrat Josipovič, Bučar in Račič. Edini gol za poražence je zabil Košir. NEDELJA ZVEČER na drugem mestu s 13 točkami je slavila s tremi goli proti enemu ŠDK 2. Na tretjem mestu z osmimi točkami se drži PERSPEKTIVA, ki je tokrat brez zadetka izgubila z MOVISTARJEM, kateri je tekmo dobil z dvema goloma Judeža. 


Vse tri vodilne ekipe imajo odigranih vseh šest tekem šestih krogov. Ostale ekipe po tekmo ali dve manj, Škafarji tri manj. MERLI se je iz desetega mesta prebil na osmo, po zaslugi Groboljška, ki mu je uspelo dati kar štiri gole proti nasprotniku ŠD LIK, ki mu z dvema goloma strelcev Permeta in Slapničarja ni uspelo do točk in trenutno zaseda zadnje mesto lestvice brez točk, ker so se mu že osvojene tri točke brisale po izstopu FC Cenzure iz lige.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.