Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
9°C | 18°C
petek, 28.04.2017
9°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
9°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V zimski ligi malega nogometa še vedno vodi ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
03.01.2015      13:14
A A

V zimski ligi malega nogometa še vedno vodi PUNGI PUB


Odigrane so štiri tekme, vrh lestvice pa je nespremenjen. Tudi šesti krog ni prinesel večjih presenečenj. Po štirih odigranih tekmah tega kroga še vedno vodi PUNGI PUB s polnim izkupičkom 18 točk.


Deli:

Tokrat so premagali KONJŠICO s kar 7:1. Gašper Vrhovec je bil natančen trikrat, po enkrat Josipovič, Bučar in Račič. Edini gol za poražence je zabil Košir. NEDELJA ZVEČER na drugem mestu s 13 točkami je slavila s tremi goli proti enemu ŠDK 2. Na tretjem mestu z osmimi točkami se drži PERSPEKTIVA, ki je tokrat brez zadetka izgubila z MOVISTARJEM, kateri je tekmo dobil z dvema goloma Judeža. 


Vse tri vodilne ekipe imajo odigranih vseh šest tekem šestih krogov. Ostale ekipe po tekmo ali dve manj, Škafarji tri manj. MERLI se je iz desetega mesta prebil na osmo, po zaslugi Groboljška, ki mu je uspelo dati kar štiri gole proti nasprotniku ŠD LIK, ki mu z dvema goloma strelcev Permeta in Slapničarja ni uspelo do točk in trenutno zaseda zadnje mesto lestvice brez točk, ker so se mu že osvojene tri točke brisale po izstopu FC Cenzure iz lige.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.