Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tenisači in badmintonarji na turnirju


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
24.03.2015      9:58
A A

Tenisači in badmintonarji na turnirju


V soboto, 21. februarja je v dvorani na Polšniku potekal turnir v badmintonu in namiznem tenisu. Prijetno tekmovalno vzdušje, ki je bogatilo sobotno popoldne je v badmintonu potekalo dveh skupinah: mladinci in dvojice, v namiznem tenisu pa prav tako v dveh skupinah.


Deli:

Badminton je letos igralo 6 mladincev, ki so pokazali odlično igro in borbenost. Čestitke vsem za pogum, da so se udeležili turnirja in tako starejšim dokazali, da je važno sodelovati in ne zmagati. Igra dvojic  je prinesla veliko navdušenja ob res izjemnih točkah, ki so popotnica za odlične badmintonarje v prihodnosti. V igrah namiznega tenisa  so se pomerili igralci različnih generacij in tako vsi pridobivali zanimive izkušnje. Tekme so bile goreče in ni manjkalo natančnosti.

Športno društvo organizira ta turnir, kot nekakšen zaključek zimske rekreacije, ki poteka v dvorani skozi zimski čas. Upam, da se bodo naslednje leto opogumili in našli čas tudi starejši tekmovalci in dali boljši zgled mlajšim generacijam,  ob tem pa naredili tudi kaj dobrega zase. Datum turnirja bo znan v decembru, zato si le rezervirajte vikend in se udeležite tega prijetnega tekmovanja.

Za organizacijo turnirja hvala Alešu Vozlju (predsedniku ŠD POlšnik), hvala tudi vsem tekmovalcem in navijačem, ki ste s svojo udeležbo podprli dejavnost društva. Preživeli smo res prijetno sobotno popoldne in se en od drugega gotovo naučili kaj novega. Naslednje leto pa nasnidenje še v večjem številu.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK
KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK
POLŠNIK 25 B
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.