Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.03.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno oblačno, drugod pa delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. V zahodnih in ponekod v osrednjih krajih se bodo pojavljale manjše krajevne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 19, v vzhodnih krajih do 23 stopinj.
6°C | 22°C
petek, 24.03.2017
6°C | 22°C
sobota, 25.03.2017
7°C | 19°C
nedelja, 26.03.2017
5°C | 10°C
ponedeljek, 27.03.2017
0°C | 16°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Sevškova dolina 2015 - množica uživala ob ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
24.03.2015      9:54
A A

Sevškova dolina 2015 - množica uživala ob smučarskem dogodku


Sevškova dolina v dolini reke Sopote je že veliko let (če je dovolj snega) prizorišče zanimivih smučarskih tekmovanj. In letos so snežne razmere dopuščale, da je Športno društvo Polšnik lahko izpeljalo tekmovanje. Priprave so potekale že cel teden, saj je bilo potrebno progo utrditi, da je zdržala veliko število tekmovalcev.


Deli:

V soboto je bilo vreme zelo klavrno, megleno in še pršil je droben dež ampak, ko je v NEDELJO (15.2.) dopoldan posijalo sonce in se pokazalo modro nebo, smo vedeli, da bo zimsko vzdušje v dolini tapravo. Zbralo se je okrog 90 smučarskih navdušencev. Tekmovanje je potekalo v štirih kategorijah (otroška, ženska, moška-člani in moška-vetarani)  in nastopilo je 35 smučarjev in smučark. Pa da ne boste mislili, da je pri nas v hribih to kar tako po domače. Opa! Imeli smo pravo merilno napravo, vse računalniško vodeno, povezavo med startom in ciljno areno, tako da so bili rezultati do stotinke natančni. Številni navijači so glasno navijali za svoje favorite, videli smo tudi nekaj padcev, ampak nič hujšega. Na startu je bilo kar 15 smučarjev in smučark v otroški kategoriji, kar je zelo vzpodbudno in pohvalno. Najbolj so presenetili tisti iz vrtca, ki so se po strmini spustili na vso moč in progo uspešno prevozili med vsemi količki. Zelo pogumno. Prostor za zimske radosti pa je našlo tudi nekaj sankačev, ki so sanke tokrat zamenjali za vrečo polno sena ter se spuščali po strmini in navdušenje je bilo veliko. Športno društvo je poskrbelo za vroč čaj,  kuhano vino in tudi kaj takratkega se je prileglo navijačem, da so lahko bili glasnejši. Ni manjkalo peciva (hvala Mari in Petri), pic (hvala Ženji)  in KROFOV (hvala PEKARNI FRIŠKOVEC ZA DONIRANIH 100 KROFOV) ), saj je bila tudi pustna nedelja. Hvala Majcnovim in Kosovim za posojo termovk. Kakšen odličen snežen šank so zgradili (hvala Srečku), pa si lahko pogledate v galeriji fotografij.

Kot je ob podelitvi medalj in priznanj dejal glavni organizator in predsednik Športnega društva,  Aleš Vozelj,  je bil cilj dosežen. V velikem številu smo na snežnem poligonu preživeli čudovito smučarsko popoldne. Ni važno le tekmovati ampak  sodelovati, se imeti lepo in uživati v snežnih dogodivščinah. Zahvalil se je vsem staršem, ki so pripeljali otroke in vsem, ki so pomagali pri izvedbi dogodka, tekmovalcem in navijačem.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK
KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK
POLŠNIK 25 B
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.03.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica Priložnosti v okviru programa Erasmus+
23.03.2017 | Kultura
25-letnica Vesele glasbene šole
24.03.2017 | Družabni dogodki
Praznujmo skupaj na Savi
23.03.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica Priložnosti v okviru programa Erasmus+
23.03.2017 | Kultura
25-letnica Vesele glasbene šole
24.03.2017 | Družabni dogodki
Praznujmo skupaj na Savi
25.03.2017 | Kultura
Otroška matineja: Gnilko in Zdravko
27.03.2017 | Kultura
Približevanja: gostja dr. BLAŽKA MÜLLER POGRAJC

Bodite prvi pri oddaji mnenja.