Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Tudi drugod bo precej jasno, ponekod pa se bo predvsem dopoldne zadrževala nizka oblačnost, po nekaterih nižinah pa megla, ki se bo lahko v Prekmurju zadržala večino dneva. Najvišje dnevne temperature bodo v krajih z dolgotrajno meglo malo pod 0, drugod od 1 do 5, na Primorskem do 12 stopinj C.
-2°C | 3°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 8°C
petek, 09.12.2016
-2°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-3°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
3°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prijeten pohod po Primskovem


ŠPORT, TURIZEM, ZAVODI

| |
09.03.2015      10:10
A A

Prijeten pohod po Primskovem


2. pohod po Primskovem ob dnevu žena je za nami. Udeležilo se ga je še enkrat več kot lani in v prihodnje bo postal kar tradicionalen.


Deli:

Bilo je čudovito. Od malice pri Stanetu Golobu na Dolnjem Vrhu, do degustacije vin pri Jožetu Zadražniku, predsedniku Vinogradniškega društva Štuc v Vinjem Vrhu in ogleda Gracarjeve domačije na Obli Gorici, kjer nas je prijazno sprejela Dragi Gracarjeva. Čaj je na vetru prav prijal. Ogledali smo si tudi cerkev sv. Lucije v Mišjem dolu (hvala Rajku Selanu). Po zadnjem vzponu na vrh Primskove gore pa nas je počastil še primskovški župnik Jože Hauptman.

 

Hvala tudi vsem udeležencem za udeležbo na pohodu. Pohod je bil voden in udeleženci so izvedeli marsikaj zanimivega iz zgodovine območja Primskovega. Prišli so iz Litije, Ljubljane, Trebnjega, najštevilčnejša pa je bila skupina Planinskega društva Hrastnik. Večina je zagotovila, da prihodnje leto spet pridejo in da s seboj pripeljejo tudi svoje prijatelje.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZAVOD LEVSTIKOVA POT? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.