Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma oblačno ali megleno, predvsem na jugu in vzhodu bo občasno rahlo snežilo. V višjih legah nad okoli 900 m in na Primorskem bo pretežno jasno. Pihala bo šibka do zmerna burja, ki se bo proti večeru krepila. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
-7°C | -4°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-7°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-7°C | 0°C
sobota, 28.01.2017
-9°C | 4°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
-7°C
-4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pri članih PUNGI PUB povečuje prednost, FC ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
27.12.2014      6:54
A A

Pri članih PUNGI PUB povečuje prednost, FC CENZURA izstopila iz lige


Peti krog zimske lige v malem nogometu ni prinesel posebnih presenečenj. Na vrhu lestvice do petega mesta brez sprememb. Le prvi Pungi pug je povečal prednost iz treh na pet točk pred drugo uvrščeno NEDELJO ZVEČER.


Deli:

Sledijo PERSPEKTIVA tretja, četrti ŠDK 2 in peta ŠD SAVA.  FC Cenzura je brez osvojene točke izstopila iz lige. Ob tem je treba omeniti, da so se fantje srčno borili na parketu in s svojo igro zelo popestrili tekmovanje. Škoda, ker so odnehali, seveda pa srčno upamo, da se prihodnje leto spet vidimo. Lestvico in rezultate 5. kroga ter opis tekem 5. kroga, pa si preberite v nadaljevanju.

 

Derbi kroga je bila tekma ŠD SAVA:KONJŠICA. Po borbeni tekmi in neizkoriščeni priložnosti kazenskega strela je sicer ŠD Sava imela večino igre žogo v posesti, več od enega gola proti dvema Konjšice, pa jim kljub vsemu ni uspelo zadeti, zato je Konjšica z zmago 2:1 osvojila tri lepe točke, kar jo je potegnilo iz enajstega mesta, na sedmo. Zelo napeta in na trenutke razburljiva do samega konca je bila tudi tekma FC TAHI:PERSPEKTIVA, iz katere je FC Tahi z zmago 2:1 odnesel tri točke. NI DA NI se je znesel nad ŠD LIK z zmago 6:1, Štrus je zadel tri krat, zelo lep častni gol za poražence pa je zabil Gašper Možina. Po točko sta z rezultatom 2:2 odnesla NEDELJA ZVEČER in MOVISTAR. Prvi na lestvici PUNGI PUB, je pričakovano nadigral ŠD ŠKAFARJE s 4:1, dva krat je zadel Račič Matic ter po enkrat Vrhovec Gašper in Čehić.

Veteranska liga s tremi ekipami s šestimi točkami in s tremi brez točk. Vodi MATETOVA DRUŽBA.


Vodeča MATETOVA DRUŽBA je s šestimi točkami in dvema prepričljivima zmagama v dveh krogih; v prvem krogu so porazili SAVO s kar 13:1 ter v drugem MGS+KRESNICE s 6:2, uvrščena pred drugimi VETERANI ZL z istim številom točk, ki pa so z visoko zmago z 11:3 nadigrali MLAJŠE VETERANE v prav kar končanem drugem krogu, pred tem so zmagali tudi v prvem krogu, s 4:0 so ugnali MGS+Kresnice. Na tretjem s prav tako šestimi točkami, je GRADBENIŠTVO TAHIROVIČ, tudi z dvema zmagama. V prvem krogu so premagali Mlajše veterane s 5:1 in v drugem Savo s 7:3. Na lestvici sledijo na četrtem mestu MGS+Kresnice, petem Mlajši veterani in za enkrat, še zadnjem šestem, Sava. Vse tri ekipe še nimajo osvojene točke.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
26.01.2017 | Šole in vrtci
Ura pravljic
26.01.2017 | Kultura
Abonma: iLUTKA (Gorazd Žilavec in Tina Gorenjak)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.