Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
6°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NK Litija - prve tekme že za nami


ŠPORT, OBVESTILA

| |
11.04.2014      23:11
A A

NK Litija - prve tekme že za nami



NK Litija
NK Litija
Deli:

V času pisanja tega prispevka so člani NK Litija odigrali 3 tekme. Okusili prvo zmago in dva poraza. Lahko bi bilo točkovno bolje, saj nas je ponovno spremljala izjemna smola in izgubili dobljeno tekmo proti Grosupljem. Pri mladinskem pogonu beležimo 3 poraze kadetov in mladincev ter zmago mladincev proti Dolomitom. Tudi proti Arne Tabor niso bili daleč od točk. Najbolj rutinirano igra selekcija U-15, ki je prvi tekmi zmagala in želi nadaljevati niz zmag čim dlje in posledično osvojitev v 1. ligo MNZ Lj. Selekcija U-13 v prvih 2. krogih zbrala 10 točk, v sistemu, kjer se v vsakem krogu igrajo 4. tekme. Najbolje nista začeli tudi selekciji U-11 in U-10, a vendar smo prepričani v preobrat po začetnem otipavanju nasprotnikov glede na prakso jesenskega dela. U-9 na tekme še čaka.

 

Na spletni strani www.nklitija.si in fb strani Nogometni klub Litija –NK Litija najdete delegiranje tekem in na ta način izveste, kdaj igrajo selekcije NK Litija domače in gostujoče tekme. Vreme bo vse lepše, zato tudi vas vabimo, da se udeležite tekem NK Litija v čim večjem številu in s tem izkažete pripadnost klubu.

V prvi akciji zbiranja starega papirja je bilo le tega zbranega 540 kg. Odziv je bil fenomenalen, saj je bil zabojnik v hipu poln, a ker je obstajala bojazen napolnitve zabojnika, le tega nismo takoj odpeljali in so nam nepridipravi prekrižali načrte o veliko večji količini zbranega papirja. Akcijo bomo ponovili in sicer bo naslednji odvoz in zadnji v letu 2014 v torek, 6. maja. Vabimo tudi vse občane občine Litija, da pomagate pri zbiranju in pomagate vadečim, igralcem NK Litija pri nakupu žog.

 

V aprilu in maju imamo namen izvesti še kar nekaj del za izboljšanje infrastrukture NK Litija, a bomo o tem poročali v prispevku naslednji mesec.

Odločili smo se tudi za malo bolj podrobno predstavitev sponzorjev: V letu 2014 se nam je pridružil Projektiranje, svetovanje Ivan Matijević, studio Im s.p., kontakt e-mail: ivan@studiom.si ali 041/350-605. V svojem naboru storitev nudi projektno in tehnično svetovanje in sicer projektno dokumentacijo za vse vrste objektov, legalizacijo objektov in drugo svetovanje.

 

Lep športno nogometni pozdrav,

 

UO NK Litija
Gregor Zavrl, predsednik




Povezave:www.nklitija.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.04.2017
Danes ni dogodkov.
30.04.2017 | Šport
TURNIR 4-IH DEŽEL
29.04.201 | Ostalo
SVETOVALNI DAN V CENTRU ZA ZUNANJO UREDITEV
30.04.2017 | Šport
TURNIR 4-IH DEŽEL

Bodite prvi pri oddaji mnenja.