Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

3 zmage za tri selekcije FC Litija


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
01.02.2015      7:23
A A

3 zmage za tri selekcije FC Litija


iga U15: Preobrat in težko prigarana zmaga. Liga U19: Visoka zmaga v Podčetrtku.


Deli:

Ekipa U15, ki jo vodi Luka Bregar, je v domači dvorani premagala ekipo NK Imeno. Rezultat je bil 8:7 za litijsko futsal ekipo, na začetku pa so gostje vodili že z 0:3. Tri zadetke je dosegel Davor Pušič, dva je dodal Marko Bjelčevič, po enega pa so dodali Nik Indof, Marko Ajdinovič in Tadej Vozel. V tekmi, ki so jo naši mladi po besedah trenerja Bregarja vzeli preveč na lahko, so se kljub zelo slabi igri v obrambi (in slabi realizaciji) uspeli vrniti po zaostanku z 0:3 in na koncu zmagali. Omenimo lahko še izključitev Davorja Pušiča, ki naslednje tekme proti Sevnici ne bo smel igrati.

 

Ekipa U19, ki jo vodi Darko Tokič, je v 11. krogu lige U19 prišla do visoke zmage. V gosteh so bili litijski mladinci boljši od ekipe NK Imeno, rezultat je bil 2:9 za FC Litija. Kar pet zadetkov je dosegel Anes Rekanović, preostale štiri so si nasprotniki zabili sami. S to zmago so naši igralci dobili pomembne tri točke v boju za napredovanje, ki pa kljub temu stoji v zraku. Trener Tokič igralcem čestita za borbenost in dobro igro kljub temu, da so bili litijski igralci na gostovanju zelo oslabljeni. 


Že monuli konec tedna pa je članska ekipa Futsal Cluba Litija na gostovanju proti Dobovcu, vodilni ekipi državnega prvenstva, uspela z rezultatom 3:3 iztržiti pomembno točko.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.