Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 13h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
11°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Učna pomoč 2014


OBVESTILA

| |
03.10.2014      11:40
A A

Učna pomoč 2014


Povabilo k sodelovanju prostovoljcem pri izvajanju programa učne pomoči za osnovnošolce v šolskem letu 2014/2015


Deli:
Šolarji so že korajžno zakorakali v novo šolsko leto. In ker se v Mladinskem centru Litija še predobro spomnimo kako zelo luštna so šolska leta, se tudi dobro spomnimo, da so lahko nekateri predmeti trd oreh. Zato se pri nas že vrsto let trudimo s prijaznim pristopom, sproščeno razlago, včasih tudi skozi igro osnovnošolskim glav'cam približati snov, ki je včasih malo težje razumljiva. In v sproščenem okolju našega centra so matematične funkcije, angleške dolge besede, kemijske enačbe in fizikalni zakoni takoj malenkost lažji kot se je zdelo na prvi pogled.

Učno pomoč izvajamo v prostorih Mladinskega centra Litija, na Ponoviški ulici 12 v Litiji, vsak ponedeljek in četrtek od 16.00 do 17.30, v kolikor pa se pojavi potreba pa tudi izven teh »uradnih ur«.

Vsi tisti, ki ste osnovno šolo že pustili za sabo in bi radi nekaj svojega časa namenili tudi prostovoljstvu, se nam pa le oglasite. Sploh če vam učenje malih korenjakov predstavlja izziv in se z njimi dobro razumete, bomo izjemno veseli vašega klica na telefonsko številko 051 443 410 ali elektronskega pisma na naslov info@mc-litija.si. Ekipa prostovoljcev in študentov fakultete za socialno delo bo vesela vsakega novega člana.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.