Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Posvet nevladnih organizacij na temo razpisa ......


OBČINSKE, DRUŠTVA, ZAVODI

| |
25.11.2016      15:31
A A

Posvet nevladnih organizacij na temo razpisa na področju turizma v občini Litija


Na posvet vabimo vsa društva in zasebne zavode, ki delujejo v občini Litija in s svojimi aktivnostmi in delom prispevajo k turistični ponudi, promociji in razvoju turizma v občini Litija.


Deli:

»Turizem spodbuja ustvarjanje novih družbenih in gospodarskih priložnosti in boljše preživljanje za skupnosti po svetu. Z vsakim potovanjem, uporabo javnega prevoza ali nakupom izdelkov na lokalnem trgu prispevamo k dolgi vrednostni verigi, ki ustvarja delovna mesta, zagotavlja preživljanje, krepi moč lokalnih skupnosti in prinaša nove priložnosti za boljšo prihodnost.«

 
Posvet bo potekal v četrtek, 1.12.2016 ob 17.00, v mali sejni sobi Občine Litija.

V občini Litija se v letu 2017 predvideva prvi razpis na področju turizma na katerem bodo lahko kandidirale nevladne organizacije, ki delujejo na tem področju. Na razpisu se bodo v tem letu predvidoma razdelila sredstva v višini 3.000€.

 

Razmislek bomo zato namenili temu, kaj lahko k spodbujanju in razvoju turizma v občini Litija prispevamo nevladne organizacije, kaj lahko ponudimo in kaj potrebujemo, da to uresničimo.

 

Na srečanju bi skupaj z vami radi pregledali in pripravili predloge, ki jih bomo posredovali občini o tem kakšen razpis si nevladne organizacije želimo in kako ter katere vsebine naj razpis za spodbujanje turizma v občini sofinancira. 

 

Prosimo, da udeležbo sporočite na info@consulta.si ali pokličete na 059 927 619.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.