Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Popoldne bo na Primorskem deloma sončno. Drugod bo pretežno oblačno, še bodo nastale posamezne plohe. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do 22 stopinj C.
13°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 14°C
petek, 28.10.2016
5°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Srečanje z zamejskimi Slovenci in pevkami iz ......


KULTURA, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
15.05.2014      7:18
A A

Srečanje z zamejskimi Slovenci in pevkami iz središča Slovenije


Glasba je nekaj, kar nas povezuje. Povezovanje je del naših življenj. Življenje je blagoslov in dar. Dar je tudi to, da imamo prijatelje. Prijatelji so prišli iz Bazovice pri Trstu, iz Slovenskega kulturnega društva Lipa. Lipa je simbolno slovensko drevo, ki je veljalo za središče družbenega življenja in iz središča Slovenije so nas na Polšniku obiskale tudi odlične mlade pevke iz Vač. Lipa ima liste v obliki srca. Srcu pa sledimo in zato se čudoviti dogodki vrstijo...


Deli:
V soboto 10. maja je na Polšniku potekalo prav posebno srečanje, polno čudovite glasbe. Več si lahko preberete s klikom na:  http://polsnik.si/obvestila/aktualni-utrinki/odlicen-koncert-treh-zborov-v-srcnem-vzdusju.aspx#.U3ROM1cbbt0Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK
KRAJEVNA SKUPNOST POLŠNIK
POLŠNIK 25 B
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.