Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Popoldne bo delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo, megla in nizka oblačnost po nižinah se bosta razkrojili. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
3°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 17°C
torek, 25.10.2016
13°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
13°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

OTVORITEV RAZSTAVE » GLASBA SKOZI ......


KULTURA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
13.02.2014      21:26
A A

OTVORITEV RAZSTAVE » GLASBA SKOZI FOTOGRAFIJO«


Člani Medgeneracijskega glasbenega društva Litija smo v začetku januarja pripravili fotografsko razstavo v Kulturnem centru Litija, na kateri smo se predstavili ustvarjalci različnih starostnih skupin, vsi ljubitelji fotografije.


(foto Mateja Malis)
(foto Mateja Malis)
Deli:

 Ker smo tesno povezani z glasbo, smo kot motiv izbrali vsak svoj glasbeni inštrument in predstavili njegovo zgodbo.  Zavedamo se namreč, da je za izvajanje harmonij pomemben inštrument kot celota, kot tudi vsak njegov detajl, kar je razvidno tudi iz naših fotografij. Otvoritev je potekala v avli Kulturnega centra Litija, kjer je v krajšem programu  društvo in avtorje razstave predstavila Mateja Malis, za popestritev večera pa je poskrbela Moška vokalna skupina Lipa. Prvo razstavo Medgeneracijskega glasbenega društva Litija smo zaključili s prijetnim druženjem in pogostitvijo, za katero se lepo zahvaljujemo Kulturnemu centru Litija, hkrati pa se zahvaljujemo vsem, ki ste si prišli našo razstavo ogledati. 

Avtorji razstave: Rok Šraj, Anže Malis, Manca Lukač, Evgenij Malis, Tamara Remec, Matej Bračun, Tadeja Gregorin, Sašo Kukovica, Ticijana Grižon.

Zapisala Tamara Remec.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Medgeneracijsko glasbeno društvo Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.