Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Popoldne bo delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo, megla in nizka oblačnost po nižinah se bosta razkrojili. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
3°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 17°C
torek, 25.10.2016
13°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
13°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Magrateja z novim singlom in videospotom Pot ......


KULTURA

| |
13.02.2014      18:36
A A

Magrateja z novim singlom in videospotom Pot v neznano


Po menjavi pevke, lani se je pridružila Tina Adamlje, je Magrateja ponovno začela delati z novim zagonom, realizirale so se stare ideje in nastal je nov singl in videospot Pot v neznano.


Foto Kinvart
Foto Kinvart
Deli:

Že nekaj let je, kar so se zbrali glasbeniki različnih okusov iz Litije v skupini, ki so jo poimenovali Magrateja. Delujejo v okviru Medgeneracijskega društva Litija. Svoje prostore so si uredili v gradu Ponoviče, kjer v lastnem studiju razvijajo svoj glasbeni izraz in ustvarjajo lastno avtorsko glasbo.

Delali so dobro in  predlani dočakali izid  svojega prvega albuma z naslovom Kričim. Za dve skladbi so posneli tudi videospota Kričim  in Tihi ocean, ki sta se redno uvrščala na glasbene lestvice vseh medijev. Po menjavi pevke, lani se jim je pridružila Tina Adamlje, je Magrateja ponovno začela delati z novim zagonom, realizirale so se stare ideje in nastal je nov singl in videospot Pot v neznano.

Režija in montaža spota sta delo Davorja Barukčiča in Urbana Kokota. Predstavili so ga v Mladinskem Centru  Litija pred novim letom in prispevali k še bolj prazničnemu vzdušju. Videospot je nastajal spontano na vajah, koncertu na Eurobasketu 2013 na Jesenicah in se zlil v kolaž utrinkov življenja nekega benda. 


Vabimo vas, da več informacij o delu skupine poiščete na FB profilu

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Medgeneracijsko glasbeno društvo Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.