Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-5°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-6°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-6°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 19h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h.
-5°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Magrateja z novim singlom in videospotom Pot ......


KULTURA

| |
13.02.2014      18:36
A A

Magrateja z novim singlom in videospotom Pot v neznano


Po menjavi pevke, lani se je pridružila Tina Adamlje, je Magrateja ponovno začela delati z novim zagonom, realizirale so se stare ideje in nastal je nov singl in videospot Pot v neznano.


Foto Kinvart
Foto Kinvart
Deli:

Že nekaj let je, kar so se zbrali glasbeniki različnih okusov iz Litije v skupini, ki so jo poimenovali Magrateja. Delujejo v okviru Medgeneracijskega društva Litija. Svoje prostore so si uredili v gradu Ponoviče, kjer v lastnem studiju razvijajo svoj glasbeni izraz in ustvarjajo lastno avtorsko glasbo.

Delali so dobro in  predlani dočakali izid  svojega prvega albuma z naslovom Kričim. Za dve skladbi so posneli tudi videospota Kričim  in Tihi ocean, ki sta se redno uvrščala na glasbene lestvice vseh medijev. Po menjavi pevke, lani se jim je pridružila Tina Adamlje, je Magrateja ponovno začela delati z novim zagonom, realizirale so se stare ideje in nastal je nov singl in videospot Pot v neznano.

Režija in montaža spota sta delo Davorja Barukčiča in Urbana Kokota. Predstavili so ga v Mladinskem Centru  Litija pred novim letom in prispevali k še bolj prazničnemu vzdušju. Videospot je nastajal spontano na vajah, koncertu na Eurobasketu 2013 na Jesenicah in se zlil v kolaž utrinkov življenja nekega benda. 


Vabimo vas, da več informacij o delu skupine poiščete na FB profilu
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Medgeneracijsko glasbeno društvo Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
26.01.2017 | Šole in vrtci
Ura pravljic
26.01.2017 | Kultura
Abonma: iLUTKA (Gorazd Žilavec in Tina Gorenjak)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.