Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 25.01.2017

delno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, prehodno se bo nekoliko pooblačilo tudi v višjih legah in na Primorskem. Tam se bo burja nekoliko okrepila. Ponekod na jugu bo občasno lahko naletaval sneg. Najnižje jutranje temperature bodo od -12 do -6, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-8°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-6°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-7°C | 0°C
sobota, 28.01.2017
-6°C | 5°C
nedelja, 29.01.2017
-4°C | 3°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-8°C
-2°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

10 LET DELOVANJA MLADINSKEGA CENTRA LITIJA


Kultura
 | 
25.05.2016 ob 18:00 - 28.05.2016
A A

10 LET DELOVANJA MLADINSKEGA CENTRA LITIJA


Kje: Mladinski center Litija, Ponoviška cesta 12, 1270 Litija
Kdaj: 25.05.2016 ob 18:00 - 28.05.2016
Organizator: 

Javni zavod za kulturo, mladino in šport Litija, enota Mladinski centerMladinski center Litija je svoja vrata prvič odprl 25. maja 2006, v kletnih prostorih Ukmarjeve vile na Ponoviški 12 v Litiji. Od takrat je preteklo kar precej Save, mi pa smo postajali vedno večji. Poslušali smo mlade in z njimi organizirali veliko dejavnosti, ki so spreminjale celo skupnost: programi za prosti čas mladih, počitniški programi, prostovoljstvo mladih, grafitiranje komunalnih vozil…., humanitarne akcije, povezovanje organizacij in neformalnih skupin, MC Klub - vadnica glasbenih skupin, MC Galerija prostor za predstavitev ustvarjalnosti mladih, mednarodni programi, gostovanje prostovoljcev iz tujine,…

 

KAJ BI BILO, ČE NAS NE BI BILO

 

bomo z vašo pomočjo ugotovili na okrogli mizi »Preteklih in prihodnjih 10 let MC Litija«  v sredo, 25. maja ob  18.00. Skupaj bomo prisluhnili osebnim izkušnjam mladih s katerimi smo delali velike skupne korake po prehojeni 10 – letni poti. Najbolj pa bomo veseli napotkov za nadaljevanje dela. Okroglo mizo bo moderirala Maja Drobne.

 

RAJ MLADOSTI 2016 IN ŠTAFETA KULTURE – PRAZNOVANJE

 

Osrednji dogodek praznovanja bo v soboto, 28. maja na dvorišču pred MC-jem. Praznovali bomo skupaj z  društvom Tombas, ki tudi  deluje že 10 let.

Pestro dogajanje bomo začeli ob 15. uri s Štafeto kulture, ki se bo ob 16. uri nadaljevala v Bazar organizacij. Sočasno bo potekala tržnica unikatnih izdelkov Unikatija ter fotografska razstava društva Tombas. Člani društva Tombas se bodo ob 18. uri predstavili z gledališko delavnico s prosto udeležbo. Ob 19. uri sledi Klubska scena, kjer bomo prisluhnili rimam in stihom mladih pesniških upov. Koncert Raj mladosti se začne ob 20.30. Nastopajo: Deck Janiels, Stormwheels, KXX, Nova Moda (Žiga Rappl), Burry Yurman in Diareja eksploziv. Raj mladosti organiziramo v sodelovanju z JSKD območno izpostavo Litija.

 

POVABILO

Rojstni dan bomo v veselem festivalskem vzdušju proslavili skupaj z vami. Vabljeni na vse prireditve.

 

Vabimo vas tudi na ostale dogodke Mladinskega centra Litija – http://www.mc-litija.si/, https://www.facebook.com/YouthCenterLitija/, https://twitter.com/mclitija.


Lokacija: Mladinski center Litija
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!