Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 01.05.2017

pretežno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno, vzhodni veter se bo polegel.
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
6°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
6°C | 21°C
četrtek, 04.05.2017
6°C | 20°C
petek, 05.05.2017
7°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Slovenske gorice v Ljubljani


TURIZEM

| |
28.10.2011      13:02
A A

Slovenske gorice v Ljubljani


Podravsko-Ptujsko-Ormoška regionalna destinacijska organizacija (RDO) uspešno deluje


Deli:

Tudi največji skeptiki so tokrat morali utihniti: Podravsko-Ptujsko-Ormoška regionalna destinacijska organizacija (RDO), ki so se ji v letošnjem poletju priključile tudi občine osrednjih Slovenskih goric, ni samo črka na papirju. Projekt je prešel od besed k dejanjem.

 

Najprej smo lahko ob naših prometnicah opazili velike plakate, ki oglašajo RDO, vključno z našimi Slovenskimi goricami. Potem se je 4. oktobra zgodil še en velik dogodek. Odprlo se je prodajno-promocijsko mesto RDO v pritličju City Parka v Ljubljani, enem največjih in najbolj obiskanih nakupovalnih središč v naši prestolnici, ki se nahaja na Šmartinski cesti, v kompleksu BTC City.

 

Prodajno mesto enakovredno predstavlja vse štiri geografske znamke, ki se razvijajo v okviru RDO: Ptuj, Jeruzalem-Ormož, Haloze in Slovenske gorice. Pomembno je, da ne gre zgolj za promocijsko akcijo, ki predstavlja našo ponudbo končnim kupcem, ampak za pravo prodajno mesto. Na njem obiskovalci in mimoidoči pridobijo številne turistične informacije o območju, hkrati pa lahko kupijo lepa in praktična darila, ki vključujejo izdelke naših domačih pridelovalcev, vključno s turističnim programom (paketom). Sami programi in darila so prilagojeni ciljnim skupinam, kot na primer: za babice in vnuke, za romantične pare, za mlade družine, itd. Na ta način želijo v okviru projekta RDO spodbuditi za obisk Slovenskih goric individualne goste, ki so sicer v svojih pričakovanjih bolj zahtevni, hkrati pa so za njihovo izpolnitev pripravljeni odšteti več.

Foto: BTC

T. H.
Povezave:www.lenart.si
5 (1 glas)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lenart!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.