Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
15°C | 22°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
6°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NOVA SEZONA - NOVIM IZZIVOM NAPROTI


ŠPORT

| |
18.08.2015      8:39
A A

NOVA SEZONA - NOVIM IZZIVOM NAPROTI


Po zasluženih počitnicah, igralke Odbojkarskega kluba Zoja iz Lenarta pričenjajo s pripravami na novo sezono


Deli:

V ponedeljek, 24. 07. 2015 ob 18.30, na Poleni, začnejo igralke vseh selekcij Odbojkarskega kluba Zoja iz Lenarta, s pripravami na novo sezono. Kljub temu, da je bila že minula sezona zelo uspešna, so si v klubu "letvico dvignili" še malo više.

V kadetski konkurenci želijo lanske rezultate še izboljšati, pri starejših deklicah pa jih vsaj ponoviti. Prvič pa bodo s tekmovanji na državnem nivoju pričeli s selekcijama v mini in mali odbojki (deklice 4., 5., 6.,7. razred OŠ) zato vabijo vse deklice te starosti, neglede na kraj bivanja, ki jih igranje odbojke veseli, da se jim pridružijo in postanejo del mladega, uspešnega kolektiva.

Vadba bo potekala do začetka pouka na terenih Športnega parka Polena ( v primeru slabega vremena v ŠD Lenart), nato pa v Športni dvorani OŠ Lenart in OŠ Jurovski dol.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI IZOBRAŽEVALNI ODBOJKARSKI KLUB ZOJA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!