15°C

ODLIČNE UVRSTITVE TEKAČEV OK KOMENDA NA ......

| |
09.09.2016      20:17

ODLIČNE UVRSTITVE TEKAČEV OK KOMENDA NA PRVENSTVU JUGOVZHODNE EVROPE V MAKEDONIJ

Matic na podelitvi bronaste medalje v ŠPRINTU

Po drugem tekmovalem dnevu prvenstva v orientacijskem teku Jugovzhodne Evrope v Strumici v Makedoniji so člani OK Komenda, ki zastopajo SLOVENSKO REPREZENTANCO  zbrali tri medalje in zabeležili še 4 uvrstitve med prvih 10 tekmovalcev.

Na ČETRTKOVEM  ŠPRINTU, ki je potekal v mestecu Radovis, sta se najbolje odrezala Matic Blaž, ki si je pritekel 3.mesto v kategoriji M16, in Nejc Zorman(M21), ki je končal na 4. mestu.
Žan Ravnikar (M16) je zasedel 10. mesto, Patricija Primožič (Ž16) je z nekaj živčnosti preživela ognjeni krst na tem tekmovanju in v cilj pritekla kot 21.

Na PETKOVI  tekmi na DOLGI RAZDALJI  je Matic Blaž bronasto medaljo pretopil v srebrno. Žan Ravnikar je tokrat štartal pazljivejše ter se  na zmagovalnem odru pridružil bolgarskem tekmovalcu in klubskemu kolegu Maticu. Patricija Primožič je po tehnično brezhibni predstavi osvojila odločno 8. mesto, Nejc Zorman je na  nekaj več kot 9km dolgi progi, zasedel 10. mestu.

V SOBOTO JIH nas čaka še tekmovanje na srednjih progah,. Tekmovanje zaključujejo v NEDELJO  s štafetno tekmo .
Upamo, da vas ob naslednjem javljanju presenetimo s še katero odlično uvrstitvijo.

Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Komenda!