Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Danes bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Popoldne je na zahodu možen občasen rahel dež. Pihati bo začel južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
6°C | 12°C
torek, 25.04.2017
10°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

NOVICE IZ PGD KOMENDA


LOKALNE SKUPNOSTI, GASILCI IN ZAŠČITA

| |
02.08.2016      14:46
A A

NOVICE IZ PGD KOMENDADeli:

Na vrsti so počitnice, bi lahko zavriskali kar vsi. Mladi gasilci pa še posebej, saj je za njimi kar razburljiva pomlad. Od gasilske orientacije na občinski in na regijski ravni, do občinskega in državnega gasilskega tekmovanja, smo spomladanski del zaključili z tekmovanjem v gasilskem nogometu, ki je bil v organizaciji PGD Komenda. Tudi tokrat se iskreno zahvaljujemo Nogometnemu klubu Komenda, ki nam je omogočil tekmovanje na njihovem igrišču, nam posodil sodnike, ki so korektno sodili, saj nismo prejeli nobene pritožbe na račun sojenja. Naklonjeno nam je bilo tudi vreme. Naša mladina se je odlično odrezala, saj smo osvojili pri mladinkah in pionirkah srebrno medalji in ene mladinke so osvojile bronasto medaljo, ter skupno drugo mesto.

Pionirji in pionirke so se že vrnili iz enotedenskega letovanja  v Savudriji, kamor jih je skupaj z GZ Kamnik,  iz naše GZ odpotovalo 24 otrok in 3 mentorji. Mladinci iz PGD Komenda pa bodo od 8. do 13. avgusta počitnikovali na Rogli. Po lanskem navdušenju nad letovanjem na Rogli, jih bo letos letovalo kar 16 v spremstvu dveh mentorjev.

Nismo pa vsi gasilci na počitnicah. Operativni gasilci so v pripravljenosti na morebitno intervencijo, za katere upamo, da jih bo čim manj. Članice A pa bodo bolj malo počitnikovale, saj pridno trenirajo za kvalifikacije za gasilsko olimpijado, ki bo naslednje leto v Avstriji.

Mihaela Poglajen
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!