Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bo na Primorskem deloma sončno. Drugod bo pretežno oblačno, še bodo krajevne padavine, deloma plohe, ki bodo bolj pogoste na severu države. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem zmerna burja. Temperature bodo od 9 do 16, na Primorskem do 22 stopinj C.
12°C | 21°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 19°C
petek, 28.10.2016
5°C | 19°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 21°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 21°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Pohodnikom je vreme naklonjeno


ŠPORT, TURIZEM

| |
23.09.2014      11:00
A A

Pohodnikom je vreme naklonjenoVreme je pohodnikom naklonjeno. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Vreme je pohodnikom naklonjeno. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

Letošnji Festival pohodništva se je pričel v petek, 19. septembra, z uradno otvoritvijo v Kulturnem domu v Kobaridu. Predstavitvi pohodniške poti Alpe Adria trail je sledila projekcija filma Vrh (The summit) z gostom večera Zvonkom Požgajem. Gospod Požgaj je prvi Slovenec, ki je osvojil enega najmogočnejših vrhov na svetu K2.

 

Letošnji festival se odvija po celotni dolini Soče in ponuja pestro izbiro pohodov in tematskih predavanj. Sobotnim prvim pohodom po skritih poteh Kobariške in pohodu k izviru Tolminke je sledil nedeljski pohod Alpe Adria Trail in pohod po Bevkovi poti.

 

Vreme je pohodnikom naklonjeno, tako da si pohodi sledijo po razpisanem razporedu.

 

Pridružite se jim tudi vi! 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.